کد خبر:47158
پ

در آیین بهره برداری همزمان 2000 طرح آموزشی و پرورشی با 10 هزار کلاس درس در سراسر کشور اعلام شد که سهم استان همدان 27هزار 655 متر مربع زیربنای آموزشی است.


به گزارش
روزانه نیوز از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان – آیین بهره برداری همزمان 2000 طرح آموزشی و پرورشی با 10 هزار کلاس درس توسط رئیس جمهور و به صورت برخط در سراسر کشور انجام شد.

سید ابراهیم رئیسی در این آیین که همزمان با همایش مدیران مدارس سراسر کشور به صورت همزمان و برخط انجام گرفت، براهمیت نقش آموزش و پرورش در آینده سازی کشور تاکید کرد وگفت: انتظار من از مدیران مدارس که مهمترین رکن آموزش و پرورش است افزایش بهره وری است.


در این آیین سراسری ۲ هزار طرح به بهره برداری رسید سهم استان همدان 41 طرح با 236کلاس با 27هزار 655 متر مربع زیربناست.


مدیرکل نوسازی مدارس استان در ابتدای این آیین با اشاره به پروژه های این استان در حوزه مدرسه سازی با تقدیر از حضور ارزشمند خیرین نیک اندیش و تلاش های مجمع خیرین استان و تاکید بر مردمی سازی گفت: جذب مشارکت60 درصد پروژه های مدرسه ساری استان همدان در این راستاست که مشارکت خیرین عزیز توانسته جهاد مدرسه سازی، با توان و سرعت بیشتری انجام شود.


حمید شیرازیانی یادآورشد: تمامی پروژه های اجرایی این اداره کل منطبق بر استاندارهای سازمان نوسازی مدارس کشور و مقررات ملی ساختمان است که مقاومت، توجه به معماری ایرانی اسلامی، افزایش کاربردی و بهره وری فضاها و… را در نظر دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید