کد خبر:47135
پ

دبیر کانون جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان همدان عنوان کرد : طرح تابستانی شوق رویش با رویکرد غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان با اجرای برنامه های آموزشی ، فرهنگی ،هنری و ورزشی به کار خود پایان داد.


به گزارش
روزانه نیوز، پیام زمانی افزود : طرح تابستانی شوق رویش بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی سازمان جوانان در تابستان سال جاری با اجرای دوره های آموزشی کمک های اولیه ، آموزش مهارت های زندگی ، کلاس های نقاشی و خطاطی ، آموزش کامپیوتر ، برگزاری مهارت های مرتبط با حوزه کشاورزی ، آموزش خبرنگاری، آموزش مهارت های فن بیان و برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری برگزار شد که در این طرح بیش از ۲۰ مربی با این جمعیت همکاری داشته اند.


وی ادامه داد : جمیعت هلال احمر شهرستان همدان با رویکرد خدمات رسانی و امدادی تاکنون در شهرستان همدان بیش از ۱۲ هزار نفر عضو در حوزه جوانان و داوطلبان داشته و در حوزه جوانان در قالب کانون های جوانان ،روستایی، دانش آموزی، دانشجویی ، طلاب و … فعالیت می نمایند.


پیام زمانی خاطر نشان کرد : یکی از ظرفیت های بسیار مهم و موجود در هلال احمر ، ایجاد خانه های هلال در سطح مناطق ، شهر و روستا های تابعه می باشد که در این مراکز ، عضویت متقاضیان انجام شده و آموزش های مورد نیاز مبتنی بر محله را بصورت رایگان دریافت می نمایند.


دبیر کانون جوانان جمعیت هلال احمر همدان در پایان اعلام کرد : شهروندان گرامی در رده های سنی ۶ تا ۳۵ سال می توانند در قالب سازمان جوانان با جمعیت هلال احمر همکاری داشته و در رده سنی ۳۵ سال به بالا نیز سازمان داوطلبان این جمعیت عضو می پذیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید