انتقال برف‌های دپو شده تا ۳ روز آینده"/>
کد خبر:41758
پ


 
انتقال برف‌های دپو شده تا ۳ روز آینده

مدیر خدمات شهری شهرداری همدان از انتقال برف‌های دپو شده در سطح شهر تا ۲ الی ۳ روز آینده خبرداد. مرتضی رضایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری روزانه نیوز، بابیان اینکه درحال حاضر اولویت شهرداری بازگشایی معابر اصلی و تسهیل تردد وسایل نقلیه در سطح شهر است، مطرح کرد: بنابر اولویت موجود، انتقال برف‌های دپو شده در […]

مدیر خدمات شهری شهرداری همدان از انتقال برف‌های دپو شده در سطح شهر تا ۲ الی ۳ روز آینده خبرداد.

مرتضی رضایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری روزانه نیوز، بابیان اینکه درحال حاضر اولویت شهرداری بازگشایی معابر اصلی و تسهیل تردد وسایل نقلیه در سطح شهر است، مطرح کرد: بنابر اولویت موجود، انتقال برف‌های دپو شده در برنامه‌های نخست شهرداری نیست؛ انتقال برف‌های دپو شده ۲ الی ۳ روز آینده صورت خواهد پذیرفت.

وی ادامه داد: درحاضر حاضر بنا بر اولویت، ناگزیر به دپو برف در کنار خیابان‌ها هستیم؛ پس از اتمام برف‌روبی تمامی کوچه و معابر شهر، برف‌های دپو شده  نیز به زمین‌های بایر و رودخانه‌های نزدیک شهر منتقل می‌شوند.

رضایی با اشاره به اینکه شهرداری همدان تمامی مینی‌لودر‌های(بابکت) موجود در سطح شهر را در اختیار خود دارد، اظهار کرد: برف‌روبی کوچه و معابر کم عرض، نیازمند استفاده از بابکت‌ها است؛ هم‌اکنون علاوه بر ۱۲ مینی لودر موجود در شهرداری، ۴۰ بابکت از بخش خصوصی نیز اجاره شده است؛ درحال حاضر تنها نیاز شهرداری استفاده از این نوع ماشین برف روبی است که متاسفانه هیچ ارگانی به غیر از شهرداری این وسیله را در اختیار ندارد.

مدیر خدمات شهری شهرداری همدان با تاکید براینکه میزان بارش برف در ۲ روز گذشته بسیار متفاوت و سنگین‌تر از سنوات قبل بوده‌است، تصریح کرد: تلاش شهرداری برای برف‌روبی از ساعات اولیه بارش برف آغاز و تاکنون ادامه دارد؛ در صورتی که شهروندان در کوچه، معابر فرعی و یا پیاده‌راه ها حجم قابل توجهی از برف را مشاهده کردند، مراتب را به شماره ۱۳۷ مطرح کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید