کد خبر:41258
پ


قائم مقام باشگاه پاس همدان گفت: بدهی های مالی این باشگاه از زمان انتقال پاس تاکنون تمامی ندارد و به چالش بزرگ تبدیل شده است.
به گزارش روزانه نیوز، سیدمحمد رضوی پور اظهار داشت: هر روز شکایت جدید بابت طلب از باشگاه پاس به ما تحویل داده می شود و در این مدت فقط مدیر تسویه های مالی بوده ایم.
وی اضافه کرد: توقع مسوولان اجرایی و هواداران نیز حل مشکلات تیم و پرداخت مطالبه کادر فنی و بازیکنان است که البته حق دارند اما باتوجه به حجم هزینه ها و بدهی ها، باید صبوری کنند.
رضوی پور بیان کرد: قرار نیست تیم مدیریت جدید بر بدهی های باشگاه پاس اضافه کند بنابراین در حال تامین منابع مالی برای پرداخت مطالبات مربیان و بازیکنان و همچنین بازگشایی پنجره نقل و انتقالات هستیم.
قائم مقام باشگاه پاس با تاکید بر اینکه اهداف باشگاه فقط هزینه کردن برای تیم بزرگسالان و پرداخت مطالبات نیست، خاطرنشان کرد: مدیران باشگاه  در حال عقد تفاهم نامه های همکاری متقابل با نهادها، سازمان ها و ارگان های مختلف در زمینه های کسب وکار، اشتغالزایی و فرهنگی ورزشی هستند ضمن اینکه در روزهای اخیر چند حامی مالی را برای کمک به تامین بخشی از نیازهای تیم جذب کرده ایم که به زودی رونمایی می شوند.
وی با تاکید بر اینکه مسوولان اجرایی استان همدان و هواداران در مسیر حمایت از برنامه ها و اهداف مدیریت باشگاه همگام باشند، افزود: ایجاد تنش و حاشیه فقط باشگاه را از اهداف اصلی خود دور می کند و ما اینجا هستیم تا شرایط را بسازیم ضمن اینکه به زودی مطالبات بازیکنان و مربیان را براساس قراردادها پرداخت می کنیم.
رضوی پور پاس را فراتر از یک باشگاه شناخته شده در سطح ملی دانست و گفت: پاس با سابقه قهرمانی در آسیا و چندین دوره در لیگ فوتبال کشور باید در عرصه های مختلف ملی و بین المللی فعالیت کند.

  • تفاهم نامه باشگاه پاس با موسسه معاصر تهران
    وی با اشاره به عقد تفاهم نامه بین موسسه مطالعات و تحقیقات بین‌المللی ابرار معاصر تهران و باشگاه پاس همدان گفت: این اقدام به منظور ایجاد و گسترش همکاری های آموزشی و پژوهشی و ورزشی، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در داخل و خارج از کشور، راه اندازی همايش های مختلف به ویژه دیپلماسی ورزشی در سطح بین‌المللی برای ارتقای سطح باشگاه پاس همدان در سطح بین المللی انجام شد.
    قائم مقام باشگاه پاس همدان ادامه داد: تلاش ما توسعه پایدار در امور مختلف باشگاه اعم از مالی، فرهنگی و ورزشی است و می کوشیم دامنه همکاری با برندهای معتبر تجاری و بین المللی را افزایش بدهیم.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید