کد خبر:47251
پ

سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان همدان به مناسبت فرارسیدن چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس بیانیه صادر کرد.

به گزارش روزانه نیوز، در متن این بیانیه آمده است:

روزگار و کتاب پر افتخار انقلاب اسلامی که با ورق هایی از ایثار و روحیه انقلابی امت وفادار و بصیر به رهبری الهی امامین انقلاب اسلامی شکل گرفته است، زمینه ی اعتلا و سربلندی ایران اسلامی را فراهم نموده است. از جمله آن افتخارات هشت سال دفاع مقدس است که درس عزت و پایداری در مقابل مستکبران را به آزادی خواهان جهان آموخت و گنجینه‌ای ارزشمند برای ملت ایران شد.
هفته دفاع مقدّس تداعی‌گر دل‌های نورانی، جان‌های گرامی و انسان‌های بزرگی است که با بذل خون پاک خود، نهال نوپای انقلاب اسلامی را آبیاری، استحکام و ثبات بخشیدند که باعث شده ایران اسلامی به کانون توجّهات جهانی و کابوس قدرت‌های سلطه تبدیل شده و سدّی استوار در برابر سلطه‌گری و آسایش دشمنان در منطقه و جهان گردد.

امروز که دشمن دوباره در تلاش است تا بتواند با ابزار تهدید ، تحریم، شبهه افکنی و اهانت به مقدسات مسلمانان، پیشرفت و حرکت مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران را سد کند، بازگشت به روحیه همبستگی، اتحاد و تلاش برای خوداتکایی و خودکفایی هرچه بیشتر کشور می‌تواند ما را از این دوران به سلامت عبور دهد. از سوی دیگر با تحریم های ظالمانه و زورگویی قلدرمابانه در تلاشند تا جمهوری اسلامی ایران از آرمان های انقلابی خود دست کشیده یا عقب نشینی کند، اما هرگز نتواند به این آرزوی خود برسد.

بسیجیان ادارات استان همدان هم در آستانه آغاز چهل و سومین سال گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مقابل مجاهدت و ایثار شهدای انقلاب ، دفاع مقدس ، امنیت و مقاومت و امام شهدا که حسینی وار در مقابل یزیدیان زمان ایستادند سرتعظیم فرود می آورد و با تجدید میثاق با ولایت مطلقه فقیه و امامین انقلاب اسلامی ؛ اعلام می دارد برای حفظ و پاسداری از ارزش های انقلاب تا پای جان ایستاده اند و در جهت اجرای فرامین مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) آماده اند.

۳۱شهریور۱۴۰۲
سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان همدان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید