کد خبر:39752
پ

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از توزیع یک هزار و ۳۵۰ تن مرغ منجمد در بازار استان خبرداد.

به گزارش روزانه نیوز، حسین فضلی با بیان اینکه این میزان در مقاطعی که جوجه ریزی کم بوده به منظور تنظیم بازار توزیع شده است، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۲ هزار و ۵۰۰ تن اقلام اساسی در بازار همدان توزیع شده که شامل پنج هزار و ۵۰۰ تن برنج، پنج هزار و ۲۰۰ تن شکر، یک هزار و ۳۵۰ تن مرغ منجمد و ۳۱۹ تن گوشت قرمز بوده است.

فضلی افزود: ۹۰۰ تن برنج تایلندی هم سهمیه گرفته ایم که با سازمان صمت و سازمان حقوق مصرف کننده در حال تعیین قیمت هستیم و به زودی توزیع می‌شود.

وی گفت: هنوز سهمیه اقلام اساسی استان‌ها اعلام نشده، اما درخواست دو هزار تن برنج را داشتیم و توانستیم به طور ویژه ۹۰۰ تن تخصیص بگیریم.

معاون توسعه و بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان تصریح کرد: از پنج هزار و ۲۰۰ تن شکر، ۵۰۰ تن شکر خانوار به دلیل عدم وجود تفاوت قیمتی با بازار آزاد مورد استقبال واقع نشد.

وی در خصوص مرغ منجمد هم بابیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر یک هزار و ۲۰۰ تن مرغ توزیع شده است، گفت: این میزان در مقاطع زمانی که جوجه ریزی کم بوده و کاهش تولید داشتیم به منظور تنظیم بازار توزیع شده است.

فضلی گفت: به منظور متعادل نگه داشتن قیمت گوشت قرمز و تنظیم بازار حدود ۳۱۹ تن گوشت از طریق اتحادیه ها، تعاونی‌ها و تشکل‌ها توزیع شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید