کد خبر:52114
پ


استاندار همدان گفت: خدمات دولت مردمی در طول 33 ماه به حوزه کتابخوانی کم‌نظیر بوده است.


به گزارش روزانه نیوز، علیرضا قاسمی‌فرزاد، استاندار همدان ظهر امروز ویژه برنامه هزار و چهل چراغ که با موضوع بزرگداشت شهدای خدمت و اهمیت انتخابات حداکثری در مرکز همایش‌ها و مطالعات کتاب و کتابخوانی استان همدان واقع در کتابخانه شهید حبیب مظاهری شهر مریانج برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت اظهار کرد: رئیس جمهور شهید در مدت 33 ماه خدمت، کاری کرد کارستان به نحوی که عملکرد بی‌سابقه‌ای از خود به جا گذاشت.


وی با بیان اینکه رئیس جهمور شهید برای رضای خداوند و خدمت به مردم تلاش می‌کرد و در این حوزه هیچ ملاحظه‌ای نداشت، افزود: آنچه که در این ایام از شهید جمهور زبانزد و عام و خاص است خدمت بی‌منت، کار شبانه روزی و ارتباط با مردم همچنین پیروی از منویات رهبر انقلاب است.


استاندار همدان در ادامه با تاکید بر اینکه یک گوهر گرانبها از دست ایران رفت، تصریح کرد: شیهد رئیسی و شهدای خدمت آثار ماندگاری به جای گذاشتند و این مهم استمرار خواهد یافت.


وی در بخش دیگر با بیان اینکه از تلاش‌های ارزشمند این دوره 33 ماه در استان قدردانی می‌کنم، خاطرنشان کرد: در سفر ریاست جمهوری به استان همدان 70 میلیارد تومان اعتبار در حوزه کتابخانه‌ها اعتبار مصوب شده و تخصیص خوبی در این بخش صورت گرفته است.


قاسمی‌فرزاد در ادامه یادآور شد: خدمات دولت مردمی در طول این مدت به حوزه کتابخوانی کم‌نظیر بوده است.


وی در بخش دیگر از سخنانش با اشاره به اینکه حضرت آقا نسبت به موضوع کتاب اهتمام ویژه دارند و یکی از کتابخوانان تراز اول کشور هستند، افزود: از همین رو این مهم برای ما یک درس به حساب می‌آید به طوری که به کتب و کتابخوانان توجه ویژه شود.


استاندار همدان متذکر شد: رشد و تعالی کشور با توجه خاص به کتاب افزون تر خواهد شد به نحوی که پیشرفت‌های امروز کشور خصوصا در حوزه علم حاصل توجه به کتاب است.


وی با تاکید بر اینکه یکی از تفاوت‌های آشکار جمهوری اسلامی با دوره پهلوی توجه به علم است ادامه داد: نظام شاهنشاهی سرکوب و حرکت به سوی تاریکی را تبلیغ می‌کرد در حالی که جمهوری اسلامی حرکت به سوی روشنایی، علم و دانش را مدنظر دارد.


قاسمی‌فرزاد در بخش دیگر با اشاره به اینکه در سایه دولت مردمی خدمات بی شماری به استان ارائه شده است، گفت: 14 هزار میلیارد تومان اعتبارات مصوبه سفر شهید جمهور به استان همدان بود که معادل اعتبار 20 سال استان در سنوات گذشته بوده است.


وی خاطرنشان کرد: بخش عمده‌ای و معادل 55 درصد از این اعتبار در بخش‌های مختلف به ویژه در حوزه کتاب و کتابخوانی تخصیص پیدا کرده است.


استاندار همدان با تاکید بر نگاه جهادی رئیس جمهور شهید گفت: در انتخابات پیش رو باید فردی که نگاه انقلابی و توسعه گرا دارد انتخاب شود.


وی با اشاره به اینکه دوره آزمون و خطا گذشه است و این امر مورد پسند مقام معظم رهبری و مردم نیست یادآور شد: حضور حداکثری و دشمن‌شکن در برابر توطئه‌های و انتخات اصلح مهمترین مسئله‌ روز است.


قاسمی‌فرزاد تصریح کرد: دشمنان این سرزمین تلاش کردند در انتخاب گذشته 11 اسفند مشارکت را به حداقل برسانند؛ دشمن امید بسته بود با سیاه‌نمایی‌ها مردم پای صندوق‌های رای حضور نداشته باشند در حالی که مشارکت بالای 40 درصد شد.


وی با بیان اینکه در انتخابات پیش رو نیز امیدوارم به برکت خون شهدای خدمت بیش از 50 درصد مشارکت محقق شود، گفت: همچنین امیدوارم فرد اصلحی که راه شهید رئیسی را دنبال می‌کند انتخاب شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید