کد خبر:46963
پ

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان با بیان اینکه علاوه بر تأمین سوخت موردنیاز استان، بنزین سفرهای اربعینی دیگر استان های همجوار را عهده دار است به طوری کهدر یک روز 8میلیون لیتر بنزین از انبار نفت ایثارگران خارج شد.
به گزارش
روزانه نیوز، امین روستایی با اعلام این خبر افزود: ۱۲ شهریورماه 1402، حدود هشت میلیون لیتر فرآورده‌ بنزین از انبار نفت بزرگ ایثارگران به استان های غربی ارسال شد.
به گفته وی، در ایام سفرهای اربعین حسینی سال جاری، این منطقه معینِ تأمین و توزیع سوخت استان‌های کردستان کرمانشاه و ایلام است.
این مقام مسئول ادامه داد: در مرحله رفت و همچنین شروع مرحله بازگشت زوار کربلای معلی، سوخت رسانان منطقه همدان باهدف تسهیل سوخت رسانی به کاروان‌های شخصی و عمومی سفر اربعين، 24ساعته و در 3 شیفت کاری سوخت موردنیاز این سفرها را تأمین کرده و می کنند.
روستایی اظهار داشت: از آنجایی که بی گمان أجر خدمت به زوار آقا اباعبدالله الحسین (ع)، کمتر از پاداش زیارت حرم مطهر ایشان نیست، سوخت رسانان منطقه مفتخر به این توفیق الهی هستند.
وی یادآور شد: در بازدید میدانی از جایگاه های واقع در مسیر بزرگراه کربلا شاهد روال عادی و ترافیک روان خودروها در روند سوختگیری هستیم.
مدیر پخش منطقه همدان اطمینان داد: کارشناسان و بازرسان شرکت 24ساعته به طور تصادفی یا برنامه ریزی شده از جایگاه های عرضه سوخت بازدید کرده و روند سوخت رسانی را رصد می کنند.
وی اظهار امیدواری کرد: تاکنون و در مسیر رفت کاروان های زوار اربعین حسینی خودرویی بدون سوخت نمانده و تمام تلاش خود را می کنیم تا در مسیر برگشت هم وقفه ای در سوخت رسانی پیش نیاید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید