کد خبر:44716
پ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از اختصاص 180 دستگاه اتوبوس جهت اعزام زائران به مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) خبر داد.


به گزارش
روزانه نیوز از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، صفر صادقی راد با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت موجود برای اعزام کاروان‌های زائران مرقد مطهر بنیان‌گذار کبیر انقلاب جهت حضور در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) گفت: با توجه به تدابیر اندیشیده شده و برنامه‌ریزی به عمل آمده 180 دستگاه اتوبوس ، میدل باس و مینی بوس بین شهری برای اعزام زائران در نظر گرفته شد.


صادقی راد تأکید کرد: ظرفیت پیش‌بینی شده برای اعزام زائران، بیش از 5500 هزار نفر بود که هماهنگی لازم برای تسهیل در امر اعزام با شرکت‌های حمل و نقل مسافری انجام شد.


وی افزود: فرآیند اعزام از تمامی شهرستان‌های استان به شکل یکپارچه از مراکز تعیین شده انجام شد.


این مسئول تصریح کرد: این برنامه هر سال همزمان با ایام ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان با هماهنگی و همکاری استانداری ،سپاه انصارالحسین (ع) استان و شرکت ها و انجمن های مسافری استان انجام می شود.


وی در پایان یاداور شد جهت نظارت و ایجاد هر گونه هماهنگی لازم تیمی متشکل از کارشناسان اداره حمل و نقل مسافر و کارشناسان حوزه راهداری به این مراسم اعزام گردیدند .
.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید