کد خبر:47073
پ

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان، سه شنبه این هفته (۲۱ شهریور ۱۴۰۲)، با حضور وزیر جهاد کشاورزی از نقشه راه توسعه کشاورزی استان همدان برای نخستین بار در کشور رونمائی خواهد شد.

به گزارش روزانه نیوز، مرتضی ماجدی با اعلام این خبر اطهار داشت: در راستای برنامه ریزی اصولی و حرکت در مسیر رشد و توسعه هدفمند، مبتنی بر برنامه ریزی دقیق و بررسی همه جانبه توانمندیها، نقاط ضعف، فرصتها و تهدیدهای پیش روی کشاورزی استان همدان، نقشه راه توسعه کشاورزی استان با زحمات مستمر همکاران مجموعه بزرگ جهاد کشاورزی استان همدان، تحت مدیریت و هدایت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، تدوین گردیده و در سفر وزیر جهاد کشاورزی محمد علی نیکبخت به استان همدان رونمائی خواهد شد.

به گفته وی،این مجموعه پنج جلدی در هزار صفحه و در بخش های مختلف تخصصی کشاورزی استان تهیه شده و راهنمای حرکت و برنامه ریزی پیش روی مسیر توسعه کشاورزی استان همدان خواهد بود.

لازم به ذکر است تهیه نقشه راه توسعه کشاورزی استان به همت کلیه کارکنان و دست اندرکار مجموعه بزرگ جهاد کشاورزی استان همدان به سرانجام رسیده است و این کار در نوع خود در کشور بی بدیل است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید