کد خبر:41870
پ

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اغتشاشات اخیر به مثابه جنگ احزاب کامل بود و همه خبیث ها پای کار آمدند تا انقلاب را شکست دهند اما نتوانستند خدشه ای به انقلاب اسلامی و این مسیر نورانی وارد کنند.

به گزارش روزانه نیوز، سرتیپ پاسدار علی فدوی شامگاه سه شنبه در آیین گرامیداشت سرتیپ پاسدار شهید سعید قهاری سعید و شهدای مربی مرکز آموزشی قدس نیروی زمینی سپاه در محل حسینیه امام خمینی(ره) همدان افزود: بلوایی شیطانی بزرگ با همه هیاهو در اغتشاشات اخیر به میدان آمد.
وی افزود: بصیرت مردم ، زنان و مردان انقلاب اسلامی به گونه ای بود که دشمنان را با شکست بزرگی مواجه کرد باواین وجود ما از پیروزی ها بهره کامل نبرده و یاد نکردیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار داشت: اول انقلاب فکر می کردند یک هفته و ۱۰ روزه می توانند کشورمان را ساقط کنند اما الان می گویند ایران می خواهد با ما چه کار کند؟ آنها می گویند باید نیرویی آماده کنیم که بتوانیم در برابر ایران بایستیم.

سردار فدوی اضافه کرد: چهل و چهار سال تجربه انقلاب را باید سکوی پرتاب تا نهایت فرض کرده تا شکست قطعی به دشمن وارد شود.

وی تاکید کرد: نبرد جبهه حق و باطل تمامی ندارد و ما باید اطمینان داشته باشیم که در مسیر و جبهه حق هستیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: باید در حوزه اقتصادی و حل مشکلات این حوزه نیز به تکالیف عمل کرد، حل مسایل و مشکلات اقتصادی بر خلاف نبرد با دشمن نیاز به جان دادن نداد پس می توان با تمام و کمال و صادقانه برای رفع مشکل پای کار آمد.
سردار فدوی گفت: ۲۴ بهمن سال ۵۷ تاکنون ایادی استکبار به ایران حمله مسلحانه کردند و در همه این سال‌ها بالاترین اتحاد را آمریکا درست کرد و همه را به دنبال خود برای دشمنی با انقلاب اسلامی کشاند.

وی افزود: نتیجه ۴۴ سال نبرد حق و باطل ، جبهه اسلام و کفر و نقش آفرینی نطامی، اقتصادی، عملیات روانی و رسانه ای علیه این ملت، دشمنان را به نتیجه نرساند چراکه خداوند پشتیبان جبهه حق است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران اضافه کرد: وصایای بیش از ۲۰۰ هزار شهید باید مطالعه شود تا بدانیم برای چه رفتند و شهید شدند ، آنها در راه خدا و برای انجام تکلیف شهید شدند.

سردار فدوی گفت: شهید سعید قهاری سعید در مناطق مختلف و هرجا که ماموریتی به او داده شد حضور یافت و تکلیف خود را به نحو مطلوب انجام داد.
وی با بیان اینکه دشمنان دنبال انقطاع نسلی هستند افزود: دشمن فکر می کرد نسل کنونی همانند نسل دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس نیستند اما در دهه ۹۰ جوانان نسل کنونی یک هزار کیلومتر دورتر از خانه خود به جنگ با دشمن رفتند و حماسه آفرینی این رزمندگان موجب شد عالی ترین مقام وقت آمریکا(اوباما) در برنامه زنده به شکست در سوریه اعتراف کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران یاداوری کرد: بزرگترین اشتباه محاسباتی دشمن در چند ماه گذشته بود چراکه آنها فکر می کردند با توجه به معطوف شدن دانش آموزان به فضای مجازی و افزایش باند می توانند در فضای رها شده مجازی، ذهن آنها را تسخیر کنند.

سردار فدوی افزود: سه سال دشمن با بهره گیری از فضای مجازی روی چشم، فکر و ذهن دانش آموزان کار کردند و فکر می کردند می توانند پیروز شوند در حالی‌که شکستی بزرگ تر از قبل خوردند.

وی تاکید کرد:آنها با کار کردن روی ذهن و چشم نوجوانان دنبال ایجاد جهنم در کشور بوده و آنها دنبال خیرخواهی نیستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار داشت: باید به گونه ای عمل کرد که آنهایی که از واقعیت های جامعه دور شدند و در مجاز به سر می برند واقعیت پی ببرند و این تکلیف بزرگی است.

سردار فدوی تاکید کرد: در مراسم و یادواره شهدا باید به فکر خود باشیم چرا که شهید با عمل به تکلیف به بالاترین مقام دست یافت و این بزرگی عنایت خداوند به شهدا است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید