کد خبر:52236
پ

رئیس ستاد انتخابات استان همدان با بیان اینکه امانتدار رأی مردم هستیم گفت: سلامت و صلابت نظام انتخاباتی کشور یأس و ناامیدی دشمنان را به دنبال داشت.

به گزارش روزانه نیوز از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری همدان، حسن رضانیا رئیس ستاد انتخابات استان در نشست خبری با اصحاب‌رسانه و خبرنگاران، گفت: انتخابات در جمهوری‌اسلامی همیشه سالم و رقابتی برگزار شده است و رأی را امانت مردم شریف می‌دانیم.

وی با بیان اینکه سلامت و صلابت نظام انتخاباتی کشور بار دیگر اثبات شد و یأس و ناامیدی دشمنان را به دنبال داشت، افزود: مرحله اول انتخابات با تدابیر پیش‌بینی شده در ستاد انتخابات کشور و استان و ستادهای اجرایی و نظارت به اتمام رسید.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان اعلام کرد: جمعه‌ی آینده مردم شریف ایران اسلامی در مرحله دوم انتخابات، چهاردهمین رئیس جمهور را انتخاب خواهند کرد.

رضا نیا در خصوص ترتیب کسب آرای رأی نامزدهای انتخاباتی در استان همدان گفت: آقای دکتر سعید جلیلی ۲۶۶ هزار و ۸۷۵ رأی،آقای مسعود پزشکیان ۱۹۹ هزار و ۴۴۶ رأی، آقای محمدباقر قالیباف ۷۶ هزار و ۵۸۳ رأی و آقای حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی ۵ هزار و ۲۸۳ رأی کسب کردند.

به گفته وی، تعرفه‌های رأی گیری دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری آماده است و با تأیید صحت مرحله اول انتخابات توسط شورای محترم نگهبان، فعالیت تبلیغاتی مجدد نامزدهای راه یافته به مرحله دوم تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز رأی‌گیری مجاز خواهد بود.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان گفت: رعایت اخلاق، قوانین و فرهنگ انتخابات در مرحله دوم نیز مورد تأکید است و باید برای عزت، سرافرازی و اقتدار ملت فهيم ايران اسلامی دست به دست هم دهیم.

رضانیا تاکید کرد: هیچ تخلف انتخاباتی منجر به تشکیل پرونده در روند اخذ رأی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در استان نداشتیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید