کد خبر:38617
پ

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان با بیان اینکه دو ماه از پیشرفت فیزیکی پروژه شهرک فرهنگیان همدان می گذرد، گفت: تحویل این پروژه ۲۷ ماهه است.

به گزارش روزانه نیوز ،ایوب اسداللهی گفت :در خصوص وضعیت پروژه مسکن ملی شهرک فرهنگیان همدان و تعویق قریب به دوساله این پروژه عنوان کرد: بعد از آنکه آزمایش‌های فنی روی زمین پروژه مسکن ملی شهرک فرهنگیان همدان انجام شد بر اساس تشخیص فنی تصویب شد که در بستر کار ستون سنگی آماده و پس از آن فوندانسیون اجرایی شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون کارهای مربوطه در این پروژه شروع شده است، افزود: آزمایش‌های جدیدی نیز به انجام رسیده و نتایج آن واصل شد که در نتیجه ستون سنگی مدنظر قرار گرفته شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان با بیان اینکه کارگزار این پروژه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است، افزود: اجرای ستون ریزی و فوندانسیون این پروژه شروع شده است.

این مسئول در پاسخ به اینکه «این پروژه چه زمانی به اتمام خواهد رسید؟»، افزود: زمان‌بندی این پروژه ۲۷ ماهه است که هم اکنون دو ماه آن گذشته است.

اسداللهی در پایان قیمت تمام شده این مسکن ها به ازای هر متر برابر ۷ تا ۱۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این پروژه دارای ۴۸۰ واحد مسکونی در مساحت‌های ۷۰ تا ۹۵ مترمربع ایجاد می‌شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید