کد خبر:47183
پ

در ادامه بازدیدهای میدانی فرماندار همدان ظهر امروز از روستاهای گنبد و گل کهریز بازدید کرد.

به گزارش روزانه نیوز، مسلم مخفی اظهار داشت: این بازدیدها که با حضور اعضای شورای اسلامی روستا، دهیار و برخی از معتمدین روستا انجام شد وضعیت طرح بهسازی، آب شرب، بهداشت، آموزش و برخی از امور خدماتی و فرهنگی روستا از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

به گفته وی، دهیاری، مدرسه ابتدایی و راهنمایی، پروژه نیمه کاره سوله سالن چند منظوره ورزشی، آتش نشانی و دفتر پست بانک در روستای گنبد از جمله اماکنی بود که در روستای گنبد بازدید شد.

فرماندار همدان اشاره کرد: طرح بهسازی، پروژه در حال احداث مرکز بهداشتی درمانی، دیوارکشی رودخانه و مسجد در روستای گل کهریز نیز بازدید شد.


مخفی بیان کرد: مشکل آب شرب، قطع شدن تلفن ثابت و فقدان پوشش خدمات اینترنت تلفن همراه، دیوار مدرسه ابتدایی، محوطه سازی مدرسه راهنمایی، تکمیل طرح بهسازی و سالن ورزشی روستا، فاضلاب ناحیه صنعتی گنبد اهم مشکلات عنوان شده در روستای گنبد بود که در این خصوص برای پیگیری مشکلات دستورات مقتضی صادر شد.

وی افزود: در روستای گل کهریز نیز ادامه دیوار کشی رودخانه، تامین روحانی و احداث حسینیه و مسجد، برخورد با چاههای غیر مجاز، تسریع در بازنگری طرح هادی، مسدود شدن قنات عمومی، کمبود سهمیه آرد خانه پزی و فقدان زیرساخت های ورزشی و تصرف بخش هایی از منابع طبیعی مشکلاتی بود که جهت پیگیری در دستور کار مدیران ذیربط قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید