کد خبر:44847
پ

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با تأکید برتشدید نظارت بر اماکن تفریحی و گردشگری این استان، گفت: منطقه تفریحی و گردشگری گنجنامه زیر ذره‌بین تعزیرات قرار می‌گیرد.

به گزارش روزانه نیوز و به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان همدان،مرضیه یونسی با بیان اینکه به‌منظور ارائه خدمات شایسته به شهروندان، مسافران و گردشگران بر اماکن تفریحی و توریستی نظارت می‌شود، اظهارکرد: در این نظارتها، با هرگونه تخلف برخورد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در بازدیدهایی که از اماکن تفریحی کارشناسان و بازرسین سازمان صمت حضور دارند، خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده اماکن تفریحی و گردشگری به صورت مداوم مورد بازدید قرار می‌گیرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان افزود: در بازرسی از منطقه تفریحی و گردشگری گنجنامه از تمامی واحدهای ارائه دهنده خدمات و فروشگاه‌ها بازدیدانجام شد که در این بازدید ۲۶قوطی قرص انرژی‌زا و ۳۱ عدد کاغذ obc قاچاق کشف شد.

یونسی با بیان اینکه در این بازرسی‌ها برای ۱۵ واحد صنفی پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد، تصریح کرد: در این گشت مشترک، رؤسای شعب گشت سیار تعزیرات و بازرسان سازمان صمت حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید