کد خبر:44945
پ

معاون وزیر کار با بیان اینکه طرح کالابرگ الکترونیک عموم جامعه کارگری را هم دربرمی‌گیرد تاکید کرد: دولت درصدد است تا به معیشت طبقات پایین نگاه ویژه‌تری داشته باشد.

به گزارش روزانه نیوز از ایسنا، آقای علی حسین رعیتی فرد – معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جامعه کارگری را مشمول طرح کالابرگ الکترونیک دانست و با اشاره به افزایش ۲۰ درصد مبلغ یارانه در مرحله جدید طرح کالابرگ گفت: افزایش یارانه برای سه دهک اول در راستای تقویت معیشت کارگران است.چند روز گذشته خبر ویژه‌ای اعلام شد مبنی بر اینکه برای دهک‌های پایین تا سه دهک اول ۲۰ درصد یارانه افزایش پیدا می‌کند که عموماً جامعه کارگری را هم دربرمی‌گیرد.

وی گفت: افزایش ۲۰ درصدی یارانه در صورتی است که از طریق آن کالابرگ خریداری شود و ۲۰ درصد به یارانه افراد تحت پوشش افزوده می‌شود.

به گفته وی، افزایش یارانه محرومان برای پر کردن فاصله مزد و سبد معیشت بوده و این افزایش کمک خوبی است و دولت تلاش می‌کند در راستای کاهش فاصله بین مزد و معیشت، به معیشت طبقات پایین‌ نگاه ویژه‌تری داشته باشد.

در حال حاضر هشت فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش، رفاه، دیلی مارکت، جانبو، گندم و هفت، وال مارکت و هایپرمی به این طرح پیوسته‌ و امکان خرید از تمام شعب این فروشگاه‌ها برای مردم فراهم شده است.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید