کد خبر:44869
پ


مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان خبر از برگزاری نشست هماهنگی و تسهیل توزیع الکترونیکی گاز مایع در منطقه همدان داد.

به گزارش روزانه نیوز، امین روستایی هدف از این نشست را پایش و ارزیابی وضعیت فعلی ارائه خدمات به مردم استان بیان کرد و افزود: شرکت‌های توزیع کننده گاز ‌مایع موظفند توزیع سیلندرهای گاز مایع را به مصرف‌کنندگان واقعی اعم از خانگی، صنفی و صنعتی و خودرویی از طریق ثبت نام در سامانه سدف و با استفاده از پایانه‌های پرداخت الکترونیک انجام دهند.


وی خاطرنشان کرد: وفق صراحت قانون و مقررات حاکم بر توزیع فرآورده های نفتی و گاز مایع لازم است همه درخواست ها در بستر الکترونیک و از طریق شارژ کارت الکترونیکی سوخت انجام شود و هدف از اجرای این طرح تحویل گاز LPG از مسیر سامانه اینترنتی تخصیص یافته و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه و استفاده غیرمجاز از گاز مایع و در یک کلام ساماندهی ثبت درخواست مصرف کننده واقعی است.


روستایی یادآور شد: با اجرای این طرح، توزیع گاز مایع از طریق کارت بانکی سرپرستان خانوار و دیگر مصرف کنندگان در سایت تجارت آسان به آدرس newtejaratasan.niopdc.ir قابل انجام است و افرادی که تاکنون سابقه ای در این سامانه ندارند، می‌توانند بدون مراجعه حضوری، با مراجعه به سایت تجارت آسان جدید ثبت نام کنند و سیلندر گاز مایع موردنیاز خود را با نرخ مصوب سازمان صمت از طریق دستگاه کارتخوان و با دریافت رسید سوخت خریداری کنند.


وی با اشاره به اینکه هیچ مشکلی در تأمین گاز ‌مایع در منطقه وجود ندارد، تصریح کرد: پخش منطقه همدان همه ماهه تأمین مقادیر عمده گاز‌ مایع را حتی بیش از نیاز استان پیش بینی و تامین کرده و در اختیار شرکت های توزیع کننده مجاز قرار می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید