کد خبر:32671
پ

صالحی با تاکید براینکه هیچ درخواست و نامه مردمی به دولت نباید بدون پاسخ بماند، گفت: ارتباط نزدیک با مردم و پیگیری مشکلات آن‌ها رویکرد اصلی دولت مردمی است و رئیس جمهور نسبت به ارتباط با مردم و درخواست‌های مردمی به مسئولان و مدیران دولتی تأکیدات فراوان داشته اند و نسبت به این امر دغدغه‌مند هستند

به گزارش روزانه نیوز حجت الاسلام احمد صالحی در بازدید از بخش‌های مختلف اداره کل مراجعات مردمی با تعدادی از مراجعینی که اغلب از شهرستان‌ها برای پیگیری به دفتر رئیس جمهوری مراجعه و نسبت به تأخیر در پاسخگویی برخی کارکنان گلایه‌هایی داشتند ملاقات و دستوراتی را در خصوص اصلاح برخی فرآیند‌های موجود صادر کرد.

وی در این بازدید دستوراتی را درخصوص تسهیل دریافت نامه‌ها و درخواست‌های مردمی حتی در روز‌های تعطیل صادر و تمامی رؤسای کل بازرسی، مراجعات مردمی، رسیدگی به شکایات این مرکز و مدیریت سامانه سامد را به خدمت رسانی در روز‌های تعطیل و افزایش شیفت کاری موظف کرد.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری همچنین از اداره کل ارزیابی عملکرد مرکز ارتباطات خواست، بصورت هفتگی عملکرد مسئولین ستادی و استانداری‌ها درخصوص نحوه تکریم مراجعین به دستگاه‌ها بویژه میزان ملاقات هفتگی مردمی را ارائه کند.

صالحی با بیان اینکه مسئولان مرکز ارتباطات مردمی باید ساعاتی را شخصا برای حضور در میان مردم و نظارت بر نحوه دریافت درخواست‌ها وپیگیری‌ها اختصاص دهند، تصریح کرد: مردم انتظار دارند تمامی مسئولین ستادی و استانی آئینه تمام نمای رئیس جمهور در ارتباط با ولی نعمتان نظام وحل مشکلات آنان باشند.

وی تصریح کرد: درخواست‌های مردمی در جریان سفر‌های ریاست جمهوری اولویت رسیدگی دارند و باید سریعا پیگیری و نتیجه به مردم اعلام شود.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با تاکید براینکه هیچ درخواست و نامه مردمی به دولت نباید بدون پاسخ بماند، ابراز کرد: ارتباط نزدیک با مردم و پیگیری مشکلات آن‌ها رویکرد اصلی دولت مردمی است، لذا نامه‌ها و ارتباط مردم با دولت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

صالحی با بیان اینکه توجه به نامه‌ها و گزارشات مردمی از برنامه‌های روزانه ریاست جمهوری است، تأکید کرد: رئیس جمهور نسبت به ارتباط با مردم و درخواست‌های مردمی به مسئولان و مدیران دولتی تأکیدات فراوان داشته اند و نسبت به این امر دغدغه‌مند هستند./باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید