کد خبر:44921
پ

معاون فرهنگی اوقاف استان همدان گفت: این نهاد در راستای کمک به زوج‌های جوان ۱۲۸ واحد مسکونی در اختیار زوج‌های جوان قرار داده است.

به گزارش روزانه نیوز، حجت‌الاسلام حسینی گفت: ۱۲۰ واحد مسکونی در شهرستان همدان و هشت واحد مسکونی را در شهرستان ملایر به صورت استیجاری در اختیار زوج‌های جوان قرار داده است.

او افزود: همزمان با اول ذی‌الحجه و سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) و هفته ازدواج برنامه‌های مختلفی در سطح بقاع متبرکه استان همدان برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه همدان به اعزام مبلغان به بقاع متبرکه شاخص استان در ایام هفته ازدواج اشاره کرد و گفت: در این راستا مبلغان و مبلغه‌های بومی با هدف ترویج فرهنگ ازدواج، پاسخگویی به سؤالات شرعی و دینی، مشاوره، ازدواج آسان و سبک زندگی اسلامی در بقاع حضور دارند.

حسینی همچنین با اشاره به اینکه در هفته ازدواج سفره عقد رایگان در جوار شاهزاده حسین(ع) همدان پیش‌بینی شده است، افزود: در این راستا زوج‌هایی که می‌خواهند در این هفته مبارک پیوند خود را شروع کنند می‌توانند با حضور در این بقعه متبرکه از این فضا استفاده داشته باشند./ صداوسیما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید