کشف ۱۲هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق درهمدان

مبارزه با قاچاق کالا:

۴:۳۸ بعد از ظهر, ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

رئیس پلیس آگاهی استان از کشف ۱۲ هزار لیتر گازوئیل به ارزش تقریبی ۸۰۰ میلیون ریال در این استان خبر داد.

به گزارش روزانه نیوز سرهنگ “رضا زارعی” در تشریح این خبر گفت : در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز کارآگاهان پلیس آگاهی استان موفق به شناسایی اشخاصی در شهرهمدان شدند که با جمع آوری غیر قانونی فرآورده های نفتی یارانه ای آنها را دپو کرده و در فرصت مناسب با کامیون بنز که تانکر در داخل آن جاسازی شده تحت پوشش سیب زمینی به استان های دیگر انتقال می دهند.

وی افزود: در این راستا دو اکیپ تلفیقی از مامورین پلیس امنیت و آگاهی استان به صورت محسوس و نامحسوس به آدرس ذکر شده اعزام و پس از چندین ساعت مشاهده شد یک دستگاه کامیون بنز وارد شرکت شده و اقدام به تحویل فرآورده های نفتی در داخل تانکر کامیون جاسازی شده کردند.

سرهنگ رضا زارعی ادامه داد: مامورین بلافاصله مالک شرکت و راننده کامیون را که درحال بارگیری فرآورده نفتی بودند را دستگیر کردند.

وی بیان داشت: ماموران گازوییل قاچاق کشف شده به مقدار تقریبی ۱۲ هزار لیتر به ارزش تقریبی۸۰۰ میلیون ریال را به همراه کامیون، راننده و مالک کارخانه به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتقال و ضمن تشکیل پرونده ؛ جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان گفت: قاچاق سوخت یکی از قدیمی ترین کالاهای مورد علاقه ی قاچاقچیان بوده و پلیس آگاهی استان تلاش دارد هزینه های قاچاقچیان را افزایش داده تا قاچاق این فرآورده که متعلق به تمام ملت ایران است به صرفه نباشد.

نظر خود را بیان کنید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند