کد خبر:46574
پ

فرمانده تیپ زرهی ۳۱۶ شهید قهرمان گفت: کنگره ملی یک هزار و ۳۰۹ شهید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی کشور در ۳۱ مرداد در محل سالن همایش‌های غدیر دانشگاه علوم پزشکی استان همدان برگزار خواهد شد.

به گزارش روزانه نیوز، جلسه‌ای با عنوان برگزاری کنگره ملی هزار و ۳۰۹ شهید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در همدان با حضور سرهنگ «مهرداد صفری» فرمانده تیپ ۳۱۶ زرهی شهید قهرمان، «مهدی اخوان» مدیر کل امور اجتماعی استانداری و نماینده تعدادی از ادارات مربوطه در سالن جلسات مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس برگزار شد.

در ابتدای جلسه سرهنگ صفری با اشاره به برگزاری دومین کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان اظهار داشت: در این راستا کنگره ملی یک هزار و ۳۰۹ شهید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی کشور در ۳۱ مرداد در محل سالن همایش‌های غدیر دانشگاه علوم پزشکی استان و با حضور ۷۴ خانواده معزز شهدای نیروی زمینی ارتش، مسئولین استانی و نیز با شرکت عموم مردم برگزار خواهد شد.

وی افزود: این برنامه در ایام هفته شهادت شهید سرلشکر قهرمان «دودانگه که مقارن با برگزاری هفته دولت خواهد بود و با حضور خانواده این شهید والامقام برگزار خواهد شد.

فرمانده تیپ ۳۱۶ زرهی شهید قهرمان با بیان اینکه شهدای ارتش مانند سوباشی و تیپ شهید قهرمان، شهدای خلبان و … جزء نمادهای قابل احترام برای شهر و مردم همدان هستند، تصریح کرد: در این برنامه از تمامی ۷۴ خانواده دعوت شده در مراسم با استفاده از پلاک شهدا که توسط ستاد کنگره ملی شهدا در استان آماده شده است تجلیل به عمل خواهد آمد.

 در ادامه جلسه، مدیر کل امور اجتماعی استانداری بیان داشت: با توجه به اینکه برگزاری این کنگره در راستای برنامه های کنگره ملی هشت شهید استان همدان است همه دستگاه‌ها موظف به همکاری لازم جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم هستند.

ضمنا این برنامه بصورت کامل از صدا و سیما مرکز همدان به صورت زنده پخش خواهد شد. تبلیغات محیطی نیز در سطح شهر ایجاد شده و از المان‌های مربوط به معرفی شهدا نیز استفاده خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید