کد خبر:36099
پ

از خدمات رحیم شعبانلو سرپرست سابق اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان همدان تقدیر شد و محمد جلیلوند به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان همدان معرفی شد.

به گزارش روزانه نیوز، سرپرست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان همدان به همراه روسا و تعدادی از کارشناسان اداره کل ضمن دیدار با فرماندار شهرستان همدان در خصوص هماهنگی و انجام بهتر خدمت به جامعه هدف، رفع مسایل و مشکلات حوزه اشتغال و کار آفرینی گفتگو کرد.

فرماندار شهرستان همدان موضوع اشتغال را دغدغه جدی دانست و با اشاره به عده دار بودن مسئولیت دبیرخانه کارگروه اشتغال توسط اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان خواستار تلاش و پیگیری مستمر جهت تحقق اهداف این کارگروه شد.

محمد علی محمدی توجه به سهم شهرستان در استان، کار جهادی و ارتباط مستمر با فرمانداری و بهبود و تقویت شاخص‌های شهرستان را از جمله انتظارات از مدیریت جدید اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان دانست.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان همدان در ادامه این نشست اظهار کرد: تنظیم و نظارت و رسیدگی بر روابط کار، اشتغال، ایجاد و توسعه ارتباط بین تشکل‌های کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی، توسعه و گسترش تعاونی‌ها و بهبود معیشت قشر کارگر و رفع فقر مطلق از الویت‌های این اداره کل است.

یوسف شعبانی با تاکید بر اهمیت جامعه هدف و رسیدگی سریعتر به پرونده‌های آنان در این حوزه گفت: تمام تلاش ما و مجموعه همکاران در این اداره کل کاهش مدت زمان خدمت به مردم است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید