اجرای طرح «مربیان جهادی» تحولی در ورزش بسیج با هدف کمک به قشر ضعیف جامعه

۵:۴۴ بعد از ظهر, ۱۸ تیر ۱۳۹۹

مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه همدان گفت: تربیت بدنی سپاه ناحیه همدان طرحی به عنوان «مربیان جهادی» با هدف کمک به قشر ضعیف جامعه را برای اولین بار در کشور اجرا می‌کند که برای اجرا در سراسر کشور به سازمان بسیج مستضعفین پیشنهاد داده است.

به گزارش روزانه نیوز سیدجواد جعفری اظهار داشت: با توجه به اینکه عموم مردم برای انجام فعالیت‌های ورزشی فرزندان خود را به سالن‌های ورزشی می‌فرستند و بابت حضور در این کلاس‌ها باید مبالغ بالایی را پرداخت کنند متاسفانه بسیاری از افراد توانایی مالی برای شرکت در این کلاس‌ها را ندارند و امکان دارد عدم پرداختن به امر ورزش برای نوجوانان و جوانان از لحاظ جسمی و حتی روحی مشکلاتی ایجاد کند.

 

وی افزود: برای حل این موضوع تربیت بدنی سپاه ناحیه همدان طرحی به عنوان «مربیان جهادی» را برای اولین بار در کشور اجرا می‌کند و همچنین این طرح را به سازمان بسیج نیز ارائه داده تا در دیگر استان‌ها نیز اجرا شود.

 

مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه همدان گفت: این طرح تحولی در ورزش بسیج با هدف کمک به قشر ضعیف و آسیب دیده از مسائل اقتصادی جامعه برای انجام فعالیت‌های ورزشی است.

 

وی عنوان کرد: در این طرح افرادی که توانایی مالی بالایی ندارند از طریق معاونت اجتماعی سپاه شناسایی و به تربیت بدنی معرفی می‌شوند وبه صورت رایگان از کلاس‌های ورزشی تا زمان یادگیری آن ورزش استفاده خواهند کرد.

نظر خود را بیان کنید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند