Monthly Archives

بهمن ۱۳۹۸

ثبت‌نام ۸۴ ناشر الکترونیک برای نمایشگاه کتاب

مدیر بخش ناشران الکترونیک و دیجیتال سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به ثبت‌نام ۸۴ ناشر الکترونیک و دیجیتال برای حضور در نمایشگاه، از جانمایی ناشران این حوزه در کنار ناشران کتاب‌های کاغذی خبر داد.

گزارش‌های زیادی از تخلفات نامزدها دریافت نشده است

وزیر کشور گفت: گروه‌های بازرسی در وزارت کشور از یک ماه قبل فعال شده اند و همه اقدامات نامزدهای انتخاباتی را مورد نظارت قرار دادند و تا الان گزارش‌های زیادی ازتخلفات نامزدها دریافت نشده است.

تمام‌ شناسنامه‌های تعویضی و مفقودی تا ۳۰ بهمن تحویل داده می‌شود

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: تمام‌ شناسنامه‌های تعویضی و مفقودی که درخواست برای تعویض و صدور شناسنامه داده بودند، برای شرکت در انتخابات تا ۳۰ بهمن‌ماه تحویل داده می‌شود.

سردار شهید سلیمانی همه زندگی خود را فدای امنیت کشور کرد

مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان با بیان اینکه عزت شهید سلیمانی ثمره پایمردی و استواری در راه حق بود، گفت:هنر سردار شهید قاسم سلیمانی کمک به ایجاد وفاق بین مسلمانان، گروه‌‏ها و قشرهای مختلف جامعه بود.

جزییات برنامه ویژه برگزاری نمایشگاه‌های فروش بهاره اعلام شد

سخنگوی ستاد تنظیم بازار با اعلام این مطلب افزود: تدابیر ویژه ای برای ارامش بخشی به بازار و تامین اقلام مورد نیاز مردم در این ایام پیش بینی شده است که برگزاری نمایشگاه‌ها و برنامه های فروش فوق العاده در تهران و سایر استان‌ها از آن جمله است.

خدمات گردشگری نوروز ۹۹ گران نمی‌شود

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اینکه همزمان با نوروز ۹۹ تحت هیچ شرایطی تغییر قیمت در حوزه خدمات گردشگری وجود نخواهد داشت، تاکید کرد: در این راستا اجاره‌بهای واحدهای گردشگری نیز در ایام نوروز ۹۹ گران نمی‌شوند.

تبلیغات انتخاباتی از دستگاه‌های رسمی و دولتی ممنوع است

رئیس هیأت مرکزی بازرسی انتخابات کشور گفت: هرگونه فعالیت تبلیغاتی از تاریخ اعلام رسمی نامزدها، از صدا و سیما، میز خطابه نماز جمعه و یا هر وسیله دیگری که جنبه رسمی و دولتی دارد، ممنوع و جرم است.

احتمال حذف از انتخابات در انتظار نامزدهای خاطی که قانون شفافیت هزینه‌های انتخاباتی را رعایت نکنند

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در صورتی که نامزدهای انتخابات، قانون شفافیت هزینه‌های انتخاباتی را رعایت نکنند، علاوه بر مجازات مقرر به محرومیت از نامزدی در هرگونه انتخابات محکوم می‌شوند.

رئیس دیوان عالی کشور: آزادی ایران از یوغ استعمار بهترین ره آورد انقلاب اسلامی است

رئیس دیوان عالی کشور با اشاره به مصادف شدن جشن ۴۱سالگی انقلاب اسلامی با چهلم شهید سرفراز،حاج قاسم سلیمانی گفت: مردم با شور زیاد و با ارج نهادن به این خون پاک، بهتر از هر سال در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهند کرد.

وزارت امورخارجه در پیشبرد جشنواره جهانی فیلم آمادگی دارد

وزیر امور خارجه با اشاره به توانمندی سینمای ایران در جهان آمادگی وزارت امور خارجه و سفارت خانه‌های جمهوری اسلامی ایران را برای همکاری نزدیک در پیشبرد برنامه‌های آتی از جمله جشنواره جهانی فیلم اعلام کرد.