Monthly Archives

اردیبهشت ۱۳۹۹

چین: همکاری ما با ایران مشروع و قانونی است

سخنگوی وزارت خارجه چین در واکنش به تحریم یک شرکت چینی در شانگهای توسط آمریکا به بهانه ارتباط آن با هواپیمایی ماهان گفت: همکاری چین با ایران در چارچوب قوانین بین المللی و کاملا مشروع و قانونی است و باید مورد حفاظت قرار گیرد.

بیش از ۱۰ هزار نفر از شهروندان همدانی از آموزش‌های مدیریت مصرف برق بهره‌مند شدند

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به برگزاری دوره‌ها و سمینارهای آموزشی گفت: طی سال گذشته با تلاش کارشناسان مدیریت مصرف و برگزاری جلسات آموزشی 10 هزار و 175 از شهروندان از آموزش‌های مدیریت و صرفه‌جویی در مصرف…

بیانیه سپاه انصارالحسین(ع) همدان به‌مناسبت روز جهانی قدس

سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان بیانیه صادر کرد/ "مردان مقاومت» یقین دارند صهیونیست ها جایی منطقه نخواهند داشت". در قسمتی از بیانیه سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان آمده است: مردان مقاومت امروز یقین دارند صهیونیست ها جایی در آینده منطقه…

شورای نگهبان: بی‌اطلاعی لاریجانی درباره انتشار مشروح مذاکرات این شورا تعجب آور است

روابط عمومی شورای نگهبان در اطلاعیه‌ای نسبت به اظهارات اخیر رئیس مجلس انتقاد و تصریح کرد: بی اطلاعی لاریجانی درباره انتشار مشروح مذاکرات شورای نگهبان "تعجب آور" است.

پیگرد قانونی برای انتشار ۱۳۰۰محتوای جعلی کرونا

دبیر شورای عالی فضای مجازی از پیگیری قانونی برای انتشار ۱۳۰۰ مورد محتوای جعلی مرتبط با بحران کرونا در فضای مجازی خبر داد و گفت: هویت جاعلان اخبار و محتوا با ورود ضابطان قضایی شناسایی شد.

غار شگفت انگیز علیصدر همدان پذیرای گردشگران ورودی به منطقه می شود

به گزارش روزانه نیوز بنا بر آخرین تصمیمات در ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیت تاسیسات و اماکن گردشگری از سر گرفته میشود . در این میان بر اساس آخرین مصوبات این ستاد مقرر شده است غار شگفت انگیز علیصدر پذیرای گردشگران ورودی به منطقه باشد . اما…

نشست هماهنگی راه اندازی سیستم صوت ویژه مراسم ها برگزار شد

به گزارش روزانه نیوز نشست هماهنگی راه اندازی سیستم صوت ویژه مراسم ، تجمعات مناسبتی و راهپیمایی های مرکز استان با حضور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، شهردار همدان و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در دفتر فرماندار شهرستان همدان…

رئیس شورا شهر همدان تأکید کرد : نباید نسبت به بحران کرونا بی‌تفاوت باشیم

رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به گزارش ستاد استانی کرونا، تأکید کرد: نباید نسبت به بحران ویروس کرونا، بی‌تفاوت باشیم و مباجث مورد نظر آن را نادیده گرفت.

روابط عمومی یکی از حلقه‌های مهم ارتباط سازمان با ذینفعان است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: روابط عمومی به عنوان یکی از حلقه‌های مهم ارتباط سازمان با سایر ذینفعان در فرایند اطلاع‌رسانی، شفاف‌سازی فعالیت‌ها، تحقق اصل پاسخگویی و تحقق اهداف استراتژیک سازمان از اهمیت ویژه‌ای بر خوردار…

همایش توجیه برنامه‌های سپاه ناحیه همدان در محلات برگزار شد

همایش توجیه برنامه‌های اجتماعی سپاه ناحیه همدان در سال ۹۹ و معرفی مدیران محله‌های اسلامی در محلات کم برخوردار به فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت در سپاه ناحیه همدان برگزار شد.

روابط عمومی‌ سازمان جهاد کشاورزی استان همدان رتبه برتر کشوری را کسب کرد

سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در سطح سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت جهاد کشاورزی و دستگا های اجرایی استان همدان رتبه برتر کشوری و استانی را کسب کرد.

روابط عمومی باید در انجام رسالت اطلاع رسانی، صادقانه عمل کند

مسئول روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان گفت: تعامل یک روابط عمومی با رسانه یعنی بیان رشد اندیشه و روابط عمومی باید در انجام رسالت اطلاع رسانی صادقانه عمل کند.

بهره‌گیری از تکنولوژی روز در حوزه پسماند

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان بر ساماندهی جمع‌آوری پسماند زباله و نهادینه فرهنگ تفکیک زباله از مبدأ، تاکید کرد و گفت: بهره‌گیری از تکنولوژی روز در حوزه پسماند شهرداری همدان امری ضروری محسوب می‌شود.