دریافت تسهیلات ٨۵ هزار عروس و داماد از بانک صادرات ایران

به میزان ٤٤ هزار میلیارد ریال در هشت ماه اول سال ٩٩؛

۸:۴۵ بعد از ظهر, ۵ آذر ۱۳۹۹

​بانک صادرات ایران با پرداخت ۴۴ هزار میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، بیش از ٨۵ هزار نفر را طی هشت ماه اول سال ٩٩ به خانه بخت فرستاد.

به گزارش روزانه نیوز به نقل از بانک صادرات، تعداد ٨۵ هزار و ١۵٣ عروس و داماد از ابتدای فروردین تا پایان آبان ماه سال ٩٩ از بیش از ۴۴ هزار و ١٨٧ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه این بانک برخوردار شدند.

 

روند پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در بانک صادرات ایران طی سال‌های گذشته به صورت مستمر انجام شده و نقش مهمی در عمل به مسئولیت اجتماعی و حمایت از تشویق ازدواج جوانان داشته به نحوی که این بانک از ابتدای سال ٩٧ تا پایان سال ٩٨ با پرداخت ۵٣ هزار میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه، زمینه ازدواج ٢٢٩ هزار و ٢۵١ عروس و داماد را فراهم کرده بود.

 

در استان تهران، ١١ هزار و ٣۶۶ عروس و داماد در ٨ ماه آغازین سال ٩٩ در مجموع نزدیک به ۶ هزار میلیارد ریال از شعب بانک صادرات ایران وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه دریافت کرده‌اند.

 

طی مدت یاد شده، به ترتیب استان‌های تهران، اصفهان، خراسان‌رضوی، خوزستان، آذربایجان شرقی، مازندران، هرمزگان، فارس، سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی ١٠ استان دارای بیشترین میزان دریافت وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه بانک صادرات ایران بوده‌اند./فارس

 

نظری درج کنید

ایمیل شما محفوظ می ماند