تلاش شبانه روزی نیروی پدافند هوایی ارتش برای تامین امنیت مردم ایران

امیر سرتیپ صباحی فرد مطرح کرد؛

۹:۰۷ بعد از ظهر, ۷ اسفند ۱۳۹۹
0 250

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: کارکنان این نیرو با خدمت شبانه روزی در صیانت از آسمان امن ایران اسلامی، رضایت کامل خداوند و آسودگی خاطر هموطنان را جلب خواهند کرد.

به گزارش روزانه نیوز امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در دیدار با نیرو‌های عمل کننده در رزمایش دیده بانی «بصیر» در مرکز کنترل فرماندهی نیروی پدافند هوایی ارتش، سالروز میلاد باسعادت امام اول شیعیان حضرت علی (ع) و روز پدر را به تمامی مردم ایران به ویژه کارکنان تلاش‍‍گر نیرو‌های مسلح بالاخص کارکنان غیور و جان برکف نیروی پدافند هوایی ارتش تبریک گفت.

وی با بیان اینکه امیرالمومنین (ع)، اسطوره تقوا، شجاعت و عدالت در تمام عالم هستند، افزود: پدران و مردان این سرزمین با تأسی به سیره آن امام همام، به درجات والاتری در اصول معنوی و انسانی دست پیدا می‌کنند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خاطر نشان کرد: بی تردید، پیروی کامل از راه و شیوه امام اول شیعیان، حضرت علی (ع)، سعادت و نیک‌بختی را برای همه ملت‌های آزاده و مردم شریف ایران اسلامی در پی خواهد داشت.

امیر سرتیپ صباحی فرد تاکید کرد: کارکنان نیروی پدافند هوایی ارتش با الگوگرفتن از رفتار، سیره و اخلاق حضرت امیرالمومنین (ع) و خدمت شبانه روزی در صیانت از آسمان امن ایران اسلامی، رضایت کامل خداوند متعال و امنیت و آسودگی خاطر هموطنان عزیزمان را موجب خواهند شد./باشگاه خبرنگاران

Leave A Reply

Your email address will not be published.