قایدی فراتر از یک ستاره؛ کریمی جانشین پیدا کرد

۱۲:۲۸ بعد از ظهر, ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
0 293

مهدی قایدی ستاره استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بود.

به گزارش روزانه نیوز تیم فوتبال استقلال در شرایطی که در یکی از سخت‌ترین گرو‌ه‌های لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته بود توانست با کسب امتیازات لازم راهی مرحله حذفی این رقابت‌ها قرار بگیرد. این تیم که با تیم‌های الدحیل قطر، الاهلی عربستان و نیروی هوایی عراق همگروه بود با کسب ۳ پیروزی، ۲ تساوی و یک شکست مقتدرانه صدرنشین گروه C شد.

قایدی که در در زمان سرمربیگری شفر در استقلال حتی تا آستانه کنار گذاشته شدن هم رفت به یکباره و با حضور استراماچونی احیا شد. این بازیکن تکنیکی می‌توان خلاء حضور ستاره در فوتبال امروز ایران را به خوبی پر کند و پا جای پای بازیکنان بزرگی همچون علی کریمی بگذارد.

در این رقابت‌ها چند بازیکن استقلال عملکرد موفق‌تری نسبت به سایر هم‌تیمی‌هایشان داشتند که می‌توان به مهدی قایدی، رشید مظاهری، هرویه میلیچ و محمد نادری نام برد؛ اما قایدی ستاره استقلالی‌ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بود. او به جز بازی برگشت با الاهلی در سایر بازی‌های استقلال توانست ناجی تیمش باشد.

البته برای استمرار موفقیت قایدی در فوتبال، او باید بیشتر از گذشته حواسش به حواشی باشد؛ حواشی که باعث شد بسیاری از استعداد‌ها در فوتبال ایران از بین بروند و نتوانند به موفقیت برسند. قایدی شایستگی بازی در تیم‌های بزرگ دنیا را دارد؛ به شرط اینکه برای جدایی از استقلال عجلو نباسد و زمانی راهی لیگ‌های خارجی شود که به پختگی لازم رسیده باشد./میزان

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.