آیا ریحانه پارسا به جشنواره تهران می‌آید؟

۹:۴۹ قبل از ظهر, ۵ بهمن ۱۳۹۹
0 293

ریحانه پارسا چندی پیش اعلام کرد که قرار است به‌عنوان تهیه‌کننده یک فیلم در جشنواره فیلم کوتاه تهران حضور داشته باشد.

به گزارش روزانه نیوز دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، درباره حضور فیلمی با تهیه کنندگی ریحانه پارسا در این جشنواره توضیحاتی ارائه کرد.

سید صادق موسوی گفت: فیلمی با عنوان بیچاره ظاهراً مشخصات قبلی آن با تهیه‌کنندگی مشترک ریحانه پارسا بوده و فرض ما بر این بود، ولی تهیه‌کننده کنونی نامه نگاری کرد و گفت مالکیت و تهیه کنندگی فیلم منحصرا برای خودم (هادی دهقان) است و خودشان می‌توانند پاسخگوی هر مدعی دیگری باشند. براساس اظهارت و فرمی که پر شده و تهیه کننده فیلم نوشته مطلقا کسی تهیه‌کننده فیلم نیست.

وی با اشاره به تفاوت برگزاری جشنواره نسبت به سال گذشته گفت: سال گذشته در پردیس ملت تا پاسی از شب می‌ماندیم و تا دو نیمه شب فیلم پخش می‌کردیم. امسال به دلیل کرونا و سرمای بهمن ماه باید جایی را انتخاب می‌کریدم که تراکم جمعیت به دلیل کرونا رعایت شود اگرچه کار سختی است اما انجام دادیم.

موسوی گفت: انجمن سینمای جوانان ایران مهمترین مرکز تولید فیلم کوتاه در ایران و بزرگترین مدرسه سینمایی در کشور است که با ۸۰ دفتر و نمایندگی، سالانه بیش از ۴ هزار هنرجو فارغ التحصیل می شوند و با ۷۰۰ مدرس کار می کنند و ۱۰۰۰ فیلم کوتاه حرفه‌ای نیمه حرفه‌ای و هنرجویی تولید می‌‌شود./خبر فوری

Leave A Reply

Your email address will not be published.