کد خبر:50261
پ


مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از اجرای 755 کیلومتر بهسازی رویه و روکش اسفالت در محورهای مواصلاتی استان در طی 11 ماهه سال جاری خبر داد.


مهرداد آهکی درتشریح این خبرافزود: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری تا پایان فصل کاری در مهرماه ، ۷۵۵ کیلومتر از راههای استان همدان بهسازی و روکش آسفالت شد و این درحالیست که تعهد و هدف گذاری امسال اجرای ۲۲۰ کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت در راههای استان همدان بوده است.


وی تصریح کرد: در طی ۱۱ ماهه سال جاری ۵۰۵ کیلومتر روکش آسفالت، ۴۰ کیلومتر ساخت راه روستایی و ۲۱۰ کیلومتر لکه گیری و درزگیری در سطح محورهای استان همدان اجرا شده است و با توجه به برودت هوا هم اکنون نیز عملیات لکه گیری و چاله گیری با آسفالت سرد در سطح راههای استان در حال انجام است.


مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با اشاره به ساخت ۴۰ راه روستایی در استان همدان اظهار داشت: یکی از کارهای شاخص امسال استفاده از توان و ظرفیت خیرین راهساز برای ساخت راه روستایی در استان بود که نتیجه آن ساخت ۴۰ کیلومتر راه روستایی در همدان شد و حدود ۴۲ کیلومتر دیگر نیز با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی در حال تکمیل وساخت است.


آهکی در پایان گفت: امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات مورد نیاز در سال آینده نیز بتوانیم مانند امسال بیش از تعهد و هدف گذاری نسبت به بهسازی،روکش آسفالت و ساخت راه روستایی در استان همدان اقدام نماییم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید