کد خبر:51071
پ

سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر بازار محصولات کشاورزی همدان با اشاره به بازرسی‌های مستمر بازرسان گفت: ۵ هزار و ۳۹۵ مورد بازرسی طی سال گذشته در استان انجام شده است.

به گزارش روزانه نیوز، مسعود سعیدی با اشاره به انجام ۵ هزار و ۳۹۵ مورد بازرسی در استان طی سال گذشته اظهار کرد: از این میزان ۳ هزار و ۷۱۵ پرونده عدم احراز تخلف شده است.

وی با بیان اینکه از تعداد بازرسی‌ها هفت مورد پرونده قاچاق کشف شده است افزود: یک‌هزار و ۶۷۳ فقره پرونده به تعزیرات حکومتی در راستای برخورد قانونی ارسال شده است.

سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر بازار محصولات کشاورزی همدان در ادامه یادآور شد: حکم یک‌هزار و ۵۱۹ فقره پرونده در تعزیرات حکومتی صادر شده است.

وی با تاکید بر اینکه ارزش ریالی تخلفات کشف شده ۲۲.۵ میلیارد تومان است تصریح کرد: ۱۹ میلیارد تومان نیز ارزش پرونده‌های ارسالی به تعزیرات حکومتی است.

سعیدی در بخش دیگر از سخنانش با بیان اینکه بیشترین میزان تخلفات در سال گذشته مربوط به کشتارگاه‌ها و خبازی‌ها بوده است تاکید کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۳ نظارت و بازرسی خرده فروشی‌ها به سازمان حمایت و نظارت و بازرسی تولیدی‌ها و مراکز عمده به سازمان جهاد کشاورزی محول شده است.

وی در ادامه با اشاره به میزان بازرسی‌های انجام شده از ابتدای سال جاری تاکنون خاطرنشان کرد: ۱۲۸ مورد بازرسی انجام شده که ۹۹ مورد عدم احراز تخلف و ۲۹ مورد تخلف گزارش شده است.

سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر بازار محصولات کشاورزی همدان با تاکید بر اینکه ارزش ریالی پرونده‌های تخلف در سال جاری ۳۵۶ میلیون ریال است گفت: شهروندان‌ همدانی در صورت مشاهده تخلف با سامانه ۱۲۴ تماس برقرار کنند و تخلفات را گزارش دهند.

وی در پایان از استانداری همدان، صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و مراکز امنیتی و انتظامی در راستای همکاری‌ در انجام امور نظارت و بازرسی تقدیر و تشکر کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید