کد خبر:51945
پ

استاندار همدان گفت: انعکاس خدمات دولت با هدف امیدآفرینی و ایجاد نشاط در جامعه به ویژه در آستانه انتخابات امری ضروری و مهم است.

علیرضا قاسمی فرزاد روز شنبه در گردهمایی مدیران روابط عمومی رسانه و فعالان فضای مجازی بسیج همدان با عنوان “مدار امید” افزود: امیدآفرینی و ایجاد نشاط در جامعه مورد تاکید رهبری فرزانه انقلاب است که این دو مولفه به خصوص در ایام انتخابات حتی دیگر ایام باید مورد توجه باشد.

وی اضافه کرد: دستاوردهای کنونی باید به عنوان دستاوردهای نظام و دولت معرفی و اطلاع رسانی شود نه اینکه از صدها اقدام مثبت چشم پوشی و تنها نقاط ضعف برجسته شود.

استاندار همدان اظهار کرد: در پیش گرفتن این رویه از سوی جریان ها و رسانه های خودی پذیرفتنی نیست چرا که برخی مواقع موجب بروز کندی در روند کار می شود.

قاسمی فرزاد تاکید کرد: باید امید آفرینی کرد و مشوق کارهای خوب یکدیگر بود و در مواردی که ضعف و اشکالی وجود دارد دوستانه و برادرانه در خفا و پنهانی این موارد را مطرح کرد.

وی با بیان اینکه در حوزه فضای مجازی قدری دچار مشکل بوده و برخی مواقع دوستان ناخواسته نیز همنوا با دشمن می شوند گفت: کسانی که داعیه پیروی از منویات رهبری فرزانه انقلاب دارند باید در راه و منش، مسیری که ایشان ترسیم کرده بپیمایند.

استاندار همدان اظهار کرد: شهید آیت الله رییسی دارای ویژگی های برجسته اخلاص و تلاش خستگی ناپذیر بود و هیچگاه در فضای عمومی کشور و جلسات خصوصی از سختی ها و مشکلات به جا مانده از گذشته، گلایه و شکوه نکرد.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه او همواره به خدمت فکر می کرد یادآوری کرد: در آخرین نشست مشترک این شهید با وزرا و استانداران تاکید کرد که «در یکسال پایانی عمر دولت باقی مانده و برخی دولت ها در سال پایانی خدماتی ارائه می دادند که منشا اثر در افزایش رای و تثبیت رای بود بنابراین از استانداران می خواهم هیچگاه به رای فکر نکنند چرا که رضای خدا و خدمت به مردم برای ما اصل و مهم است.»

وی گفت: حضور مردم در مراسم تشییع پیکر شهید رییسی و همراهان او کم نظیر بود که این کار را برای رییس جمهوری بعدی سخت کرد چرا که باید این مسیر نورانی را ادامه دهد.

استاندار همدان تاکید کرد: باید برای موفقیت رییس جمهور دولت چهاردهم همه تلاش کنند چراکه توفیق رییس جمهور موفقیت نظام و کشورمان است.

قاسمی فرزاد از مدیران روابط عمومی خواست دستاوردهای دولت در سطح ملی و استانی و در بخش ها و حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و امثالهم را به خوبی اطلاع رسانی کنند.

وی گفت: ماحصل سفر رییس جمهور شهید به همدان ۱۴۰ هزار میلیارد ریال بود که ۵۵ درصد این رقم معادل ۷۵ هزار میلیارد ریال تاکنون محقق شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید