کد خبر:48321
پ

مديرکل صمت استان همدان از اجرای ۱۵ تور راهیان پیشرفت از ابتدای سالجاری برای اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان در این اداره کل خبر داد.

به گزارش روزانه نیوز، احمد شانیان با اعلام اینکه نهضت راهیان پیشرفت با هدف «جهاد تبیین» و «امیدآفرینی» در اداره کل صمت استان در حال برگزاری است، اظهار داشت: اردوهای راهیان پیشرفت ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه با هدف انعکاس اخبار امیدآفرین برگزار می شود و رسانه ها نیز در مقابل هجمه های تبلیغاتی دشمن ایستاده اند.

وی اشاره کرد: اردوهای راهیان پیشرفت در راستای عمل به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در زمینه «جهاد تبیین» و تاکید استاندار همدان در جهت روایتگری پیشرفت ها و ارائه اخبار «امیدآفرین» از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت مردمی سیزدهم در جامعه در اداره کل صمت استان در حال برگزاری است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: معرفی دستاوردهای صنعتی و علمی استان، امید آفرینی در نسل جوان و ایجاد روحیه نشاط و خودباوری، ایجاد زمینه لازم حسب ورود جوانان به عرصه علم، صنعت و فناوری و محتواسازی و روایتگری از اهداف مهم در تور راهیان پیشرفت است که بسیار حائز اهمیت است‌.

شانیان تاکید کرد: دستگاه ها و ارگان های مختلف استان می توانند درخواست خود را جهت برگزاری تور راهیان پیشرفت در واحدهای صنعتی و معدنی استان با ما در میان گذاشته تا در فضای همکاری دوجانبه برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید