کد خبر:50287
پ

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از تامین آب شرب پایدار برای روستای یارمجه‌باغ در شهرستان رزن خبر داد.

به گزارش روزانه نیوز، فرهاد بختیاری‌فر در بازدید از اجرای پروژه آبرسانی به روستای یارمجه‌باغ از توابع شهرستان رزن با اعلام این خبر گفت: با بهره‌برداری از این پروژه مشکل چندین ساله‌ی تامین آب شرب این روستا مرتفع خواهد شد

وی با بیان اینکه در این پروژه چهار و نیم کیلومتر خط انتقال آب از روستای غینرجه توسط قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) اجرا شده است افزود: احداث ایستگاه پمپاژ و اجرای خط برق از اقدامات انجام شده برای این پروژه است که در چند روز آینده به بهر‌برداری می‌رسد.

در ادامه مدیرعامل آبفای استان به همراه یادگاری، مدیر امور آبفای رزن با امام جمعه شهر دمق و بخش سردرود دیدار و گفتگو کرد.


در ادامه این دیدار بختیاری فر به تشریح عملکرد شرکت آب و فاضلاب در حوزه های مختلف آبرسانی از جمله حفر و تجهیز چاه، اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب، اجرای خط انتقال آب و برق بر ضرورت تخصیص اعتبارات تاکید کرد.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب در سطح روستاهای بخش سردرود به اجرای خط انتقال آب به روستای یارمجه باغ، اصلاح خط پمپاژ روستای قره بلاغ، اجرای خط انتقال آب قایش پرداخته است و در صورت تخصیص اعتبارات پروژه های برنامه‌ریزی شده تکمیل خواهند شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید