کد خبر:85
پ

استقلال در فصل آینده باتوجه به ستارگانی که در اختیار دارد می‌تواند ترکیبی مخوف را مقابل حریفانش به میدان بفرستد.

باتوجه به فعالیت پر رنگ استقلال تهران در نقل‌وانتقالات این تیم توانسته بازیکنانی ارزشمند و مطرح به خدمت بگیرد و حتی احتمال می‌رود که در چند روز آینده بر تعداد این ستاره‌گان تاثیرگذار افزوده شود. حال باتوجه به حضور این بازیکنان این تیم باترکیبی درخشان و قدرتمند مقابل حریفانش به میدان خواهد رفت.

دروازه‌بان

در این ترکیب رویایی مطمئناً و بدون هیچ رقیبی شماره یک آبی‌ها حسین حسینی خواهد بود و این ستارۀ ملی‌پوش درون چارچوب استقلال قرار خواهد گرفت.

مدافعان

استقلال در این بخش با یک تغییر بزرگ به میدان خواهد رفت اما می‌توان گفت دیگر بازیکنان حضور ثابت خود را ادامه خواهند داد. سیاوش یزدانی تغییر بزرگ استقلال در قلب خط دفاعی خواهد بود اما دانشگر، وریا غفوری و میلاد زکی‌پور دیگر گزینه‌های استراماچون برای ترکیب ثابت هستند. البته از احتمال ظهور پدیده‌ای به نام فرامررزی در پست دفاع چپ نباید عبور کرد.

هافبک‌ها

سخت‌ترین کار استراماچونی در استقلال انتخاب بازیکنان مدنظر خود در این خط برای ترکیب اصلی استقلال می‌باشد. زیرا که آبی‌ها در خط هافبک با ترافیک سنگین بازیکن مواجه هستند و در ضمن بیشترین تغییرات را در بخش هافبک شاهد خواهیم بود. مسعود ریگی با توجه به حضور مستمر در تمرینات انتخاب اول استرا برای پست هافبک دفاعی خواهد بود.

در دیگر پست‌های خط هافبک آرش رضاوند، علی دشتی و فرشید اسماعیلی بهترین انتخاب از لحاظ هواداران و سرمربی ایتالیایی خواهند بود. هرچند هنوز امید برای بازگشت پاتوسی وجود دارد و مطمئناً بازگشت این هافبک خلاق با انتخاب او به عنوان همه‌کارۀ استقلال همراه می‌شود. از سوی دیگر تمدید قرارداد با علی کریمی هم می‌تواند حضور او در استقلال به عنوان بازیکن فیکس را مقدر کند. البته هنوز استرا برنامه‌ای روی این دو هافبک ندارد و با ابزار در اختیارش ترکیب رویایی خود را انتخاب می‌کند.

مهاجمین

خط حمله بزرگ‌ترین دغدغۀ هواداران پر تعداد استقلال در طول چند فصل گذشته بوده که در این فصل می‌تواند به نقطه قوت و دل‌گرمی این طرفداران بدل شود. حضور شیخ دیاباته در کنار مرتضی تبریزی، خط آتش این تیم را به یکی از قدرتمند‌ترین تیم‌های لیگ تبدیل میب‌کند. هرچند این خط می‌تواند قوی‌تر هم شود. حضور مانوئل پاچرینی، مهاجم ایتالیایی در کنار دیاباته استقلال را تیمی بلین‌المللی خواهد کرد که هر رقیبی را از دم تیخ می‌گذراند. حتی بلبلی هم ابزاری مناسب برای استرا روی نیمکت حواهد بود.

هرچند در این میان نمی‌توان به راحتی از اسمی بزرگی مانند داریوش شجاعیان عبور کرد اما عملکرد این بازیکن تکنیکی در فصل گذشته باعث ناامیدی هواداران استقلال شد ولی باید گفت شجاعیان با آمادگی ذهنی و جسمی می‌تواند خود را به مرد ایتالیایی برای حضور در تکیب ثابت تیمش تحمیل کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید