کد خبر:406
پ

باشگاه پرسپولیس با واگذاری بلیت فروشی بازی‌های خانگی این تیم به مجموعه ورزشی آزادی مخالفت کرد.

خبرگزاری مهر: شروع رقابت های نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال با توجه به عدم تجهیز ورزشگاه ها با تاخیر روبرو شده است. این مسابقات که قرار بود ۵ الی ۱۰ مرداد آغاز شود هنوز قرعه کشی نشده است تا همچنان زمان شروع بازی ها در ابهام باشد.

فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با توجه به درخواست نهادهای امنیتی کشور خواستار شماره گذاری صندلی ها، تجهیز دوربین های مدار بسته برای تشخیص چهره تماشاگران و نصب ورودی های مناسب برای حضور هواداران پس از تهیه بلیت الکترونیکی شد.

اتفاقی که هنوز در نیمی از ورزشگاه های لیگ برتری هم رخ نداده است تا شاهد برگزاری آن باشیم. از قرار معلوم تنها پنج ورزشگاه آزادی تهران، نقش جهان اصفهان، امام رضا (ع) مشهد، فولاد آره نا اهواز و فولادشهر اصفهان توانسته اند مشکلات خود را مرتفع کنند اما برخی باشگاه ها برای فروش الکترونیکی بلیت های خود همچنان مشکل دارند.

مبحثی که سبب شد تا فدراسیون فوتبال در تصمیمی دور از انتظار اقدام به واگذاری بلیت فروشی باشگاه ها به برخی ورزشگاه ها کند. از این رو قرار شده تا بازی های پرسپولیس و استقلال تهران که در لیگ برتر نوزدهم در ورزشگاه آزادی برگزار شد را باشگاه ها بلیت فروشی نکنند و این امر از طریق شرکتی دیگر انجام شود.

مساله ای که با مخالفت صریح باشگاه پرسپولیس روبرو شده است. ایرج عرب مدیرعامل این باشگاه در گفتگو با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال مخالفت خود را در میان گذاشته است و تمایلی به واگذاری بلیت فروشی بازی های خانگی این تیم به مجموعه ورزشی آزادی یا شرکت های طرف قرارداد با فدراسیون فوتبال ندارد.

نکته جالب توجه اصرار فدراسیون فوتبال به واگذاری بلیت فروشی این دو باشگاه به شرکتی خصوصی دارد تا احتمال فروش بلیت های الکترونیکی بازهای پرسپولیس و استقلال در هفته نوزدهم توسط خود باشگاه ها ضعیف تر شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید