کد خبر:44936
پ

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان همدان از پایش و عارضه‌یابی یکصد واحد صنعتی و معدنی در دهه صنعت و معدن خبر داد و گفت: ایجاد اشتغال پایدار و افزایش ظرفیت تولید از اهداف این طرح است که به جد پیگیری می‌شود.
 
به گزارش
روزانه نیوز، شهرام بیرامی در گفت‌وگو با خبرنگار ضمن گرامیداشت دهه صنعت و معدن اظهار کرد: سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان همدان در راستای خدمت گزاری به قشر تولیدکننده، درصدد رفع مشکلات و موانع یکصد واحد صنعتی و معدنی برآمده است.

وی با اشاره به اینکه پایش و عارضه یابی این تعداد  واحد صنعتی در دستور کار دهه صنعت و معدن است افزود: در این برنامه از ۷۰ واحد صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی سراسر استان و ۳۰ معدن، پایش و عارضه‌یابی انجام می‌شود.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان همدان یادآور شد: این ماموریت به همت کلینیک صنعتی و کانون‌های بسیج مهندسین صنعت و معدن شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه  هفت گروه جهادی در سراسر استان به پایش و عارضه‌یابی واحدهای صنعتی خواهند پرداخت ادامه داد: همچنین دومین کلینیک صنعتی استان در شهرستان ملایر به مناسبت دهه صنعت و معدن افتتاح خواهد شد.

بیرامی با بیان اينکه طرح پایش، عارضه‌یابی و مانع زدایی واحدهای صنعتی و معدنی با عنوان “طرح صنعت یار” توسط سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن اجرا می‌شود متذکر شد: در سال ۱۴۰۱ نیز تعداد ۱۱۴ واحد صنعتی و پنج واحد معدنی توسط این سازمان پایش و عارضه‌یابی شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این سازمان تصمیم دارد در سال جاری ۲۰۰ واحد صنعتی و ۳۰ واحد معدنی را مورد پایش و عارضه‌یابی قرار دهد همچنین در راستای رفع مشکلات و موانع تولیدی این واحدها از طریق قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء و ستاد تسهیل اقدامات لازم انجام شود.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان همدان در پایان تاکید کرد: ایجاد اشتغال پایدار و افزایش ظرفیت تولید از اهداف این طرح است که به جد پیگیری می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید