کد خبر:46850
پ

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از پرداخت ۱۲۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال پاداش خوش مصرفی به مشترکین برق در همدان خبر داد.

به گزارش روزانه نیوز، علی سهرابی بیدار گفت: در استان همدان از ۶۹۲ هزار مشترک بیش از ۲۵۱ هزار مشترک یعنی ۴۰ درصد مشترکان مشمول دریافت پاداش شدند و مبلغی معادل ۱۲۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال پاداش دریافت کردند.

او بیان کرد: استفاده از تجهیزات هوشمند شبکه‌ای اعم از کلید‌های شبکه‌ای و کنتور‌های هوشمند و سایر تجهیزات حفاظتی شبکه از طریق مرکز دیسپاچینگ شرکت توزیع برق باعث کنترل بار، افزایش ضریب اطمینان و قابلیت کنترل سریع شبکه را در پی داشته است.

سهرابی بیدار افزود: امسال یکی از سخت‌ترین پیک بار‌های تاکنون کشور را تجربه کردیم به گونه‌ای که فقط در مرداد ماه بیش از ۲۳ روز از ماه، میزان مصرف کشور بالای ۷۱ هزار مگاوات بود و این امکان وجود دارد که با توجه به شرایط دما حتی تا پایان شهریور ماه پیک امسال ادامه داشته باشد.

او گفت: با وجود این امر و با اقدامات انجام شده و با مشارکت مردم و اطلاع‌رسانی صحیح و به موقع اصحاب رسانه استان تاکنون مشکلی در تأمین برق استان وجود نداشته و امید است با همراهی شما پیک امسال را نیز با موفقیت پشت‌سر بگذاریم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید