کد خبر:51034
پ

فرماندهي انتظامي استان” همدان” از کشف مقدار 380 کيلوگرم مواد مخدر ترياک در عمليات مشترک پليس مبارزه با مواد مخدر استان ” همدان” و استان “خوزستان” با دستگيري 2 نفر قاچاقچي و توقيف يکدستگاه خودرو تريلي خبر داد.

به گزارش روزانه نیوز ، سردار “سلمان اميري” در تشريح اين خبر گفت: با تلاش هاي اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان بر روي يک باند قاچاق و توزيع مواد مخدر از نوع ترياک، مشخص شد باند مورد اشاره با شيوه و شگرد هاي پيچيده اقدام به انتقال مواد مخدر از استان هاي شرقي به استان هاي غربي مي کنند.


وي افزود: با توجه به اشراف اطلاعاتي ايجاد شده مشخص شد باند موصوف اقدام به انتقال يک محموله سنگين کرده که در يک عمليات مشترک کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با همکاري کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر انتظامي استان خوزستان خودرو تريلي حامل مواد را در شهرستان اهواز، شناسايي و متوقف و در بازرسي کاميون از جاسازي حرفه اي داخل تريلي مقدار 380 کيلوگرم مواد مخدر ترياک با لفافه کشف و 2 متهم در اين رابطه دستگير و يکدستگاه تريلي نيز توقيف که متهمين با تشکيل پرونده تحويل مرجع قضائي شدند.


فرمانده انتظامي استان در پايان گفت: اشراف اطلاعاتي و تعامل عملياتي دو رويکرد موثر در سطح فراجا مي باشد که ظرفيت هاي گسترده اي را براي مبارزه با پديده شوم مواد مخدر ايجاد مي کند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید