کد خبر:50646
پرئیس اتاق اصناف همدان گفت: 35 واحد صنفی متخلف که حرمت ماه مبارک رمضان را نگاه نداشتند، پلمپ شدند.


به گزارش روزانه نیوز، محمد ارغوان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بنا بر اعلام فراجا هر واحد صنفی سرو غذا با دریافت مجوز می‌تواند در ماه مبارک رمضان و تعطیلات عید نوروز فعالیت کند اظهار کرد: واحدهای صنفی که متقاضی سرو غذا در ماه مبارک رمضان و عید نوروز جهت ارائه خدمات به مسافران هستند با دریافت مجوز و نصب بنر می‌توانند با رعایت ضوابط و مقررات به فعالیت بپردازند.


وی با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای مشخص شدن واحدهای صنفی مجوز دار برای سرو غذا انجام شده است افزود: سرکشی و بازرسی از واحدهای صنفی به منظور جلوگیری از عدول از قانون به صورت مرتب انجام می‌‌شود.


رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر اصناف و بازار همدان تصریح کرد: تا کنون 35 واحد صنفی متخلف پلمب شده است و در صورت مشاهده هر گونه تخلف این روند تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.


وی تأکید کرد: اکثر واحدهای صنفی دارالمجاهدین همدان افراد مومن و معتقد هستند و حرمت ماه مبارک رمضان را نگاه می‌دارند.


ارغوان با بیان اینکه اصناف و بازاریان همدان همواره یار و یاور مراجع و از مومنانی واقعی با پیشینه انقلابی هستند تصریح کرد: نباید غیر منصفانه بازار و واحدهای صنفی را مورد اتهام قرار داد.


وی تأکید کرد: واحدهای صنفی با نصب اقلام تبلیغی وظیفه خطیر امر به معروف و نهی از منکر را انجام می‌دهند و مردم روزه دار و مومن و انقلابی همدان نیز همواره و در طول تاریخ حرمت ماه مبارک رمضان را نگاه داشتند.


رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر اصناف و بازار همدان تصریح کرد: برخی از افراد که مغرضانه بر طبل توخالی روزه خواری می‌دمند در واقع به مردم مومن همدان اهانت می‌کنند چرا که آنها همواره حرمت این ماه را نگاه داشتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید