کد خبر:48348
پ

مدیر جهاد کشاورزی تویسرکان با بیان اینکه بیش از یک هزار بازرسی از نانوایی‌های تویسرکان صورت گرفته است گفت: ۱۶ مورد تخلف به تعزیرات معرفی شده است.

به گزارش روزانه نیوز، سجاد محمداصغری در جمع خبرنگاران با اشاره به بیش از یک هزار  بازرسی از نانوایی‌های شهرستان اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون بیشتر از یک هزار بازرسی در قالب گشت‌های روزانه و مشترک از نانوایی‌های سطح شهرستان انجام شده است.

وی با بیان اینکه ۱۵ کارگروه آرد و نان نیز در همین بازه زمانی برگزار و سهميه آرد، رعایت ساعات پخت و بررسی ارسال سهميه مورد بررسی قرار گرفته است افزود: ۱۴۲ نانوایی‌ در سطح شهرستان فعال است.

مدیر جهاد کشاورزی تویسرکان یادآور شد: با وجود کمبود نیرو نظارت و بازرسی‌ها با قوت پیگیری می‌شود به طوری که ۱۶ مورد تخلف در حوزه کم فروشی و تعطیلی خودسرانه نانوایی‌ها به تعزیرات گزارش شده است.

اصغری با تاکید بر اینکه تخلفات در جریان رسیدگی قرار دارد گفت: بازرسی‌ها روزانه و بعضا در قالب گشت مشترک با حضور نمایندگان تعزیرات، فرمانداری، اتاق اصناف، صمت و بهداشت انجام می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازرسی‌ها به منظور بررسی عملکرد، در راستای جلوگیری از تخلفات احتمالی و رضایت شهروندان اجرا می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید