کد خبر:46974
پ

 

سرپرست شرکت گاز همدان گفت:  از مجموع 67 هزار و 906  مشترک استان  تعداد 30هزار531  مشترک معادل 4.55 درصد از ابتدای  مرداد  ماه سال 1400 تا پایان تیر ماه  1402 به مجموع مشترکان شرکت گاز استان همدان افزوده شده اند.

به گزارش روزانه نیوز، مجید الهیاری اظهار داشت:گازرسانی به فاز توسعه کارخانه شیشه همدان،  گازرسانی به صنایع نشاسته الوند ، گازرسانی به CNG درگزین ،  تکمیل پروژه گازرسانی به مجتمع توریستی گنجنامه از جمله اهم اقدامات گازرسانی در حوزه صنایع استان همدان است.

وی با بیان اینکه گازرسانی به صنایع تسهیل بخش توسعه اقتصادی استان است، بیان کرد: عملیات گازرسانی به صنایع با هدف رونق تولید و اشتغالزایی و همسو با شعار سال مبنی بر رشد تولید و مهار تورم در استان همدان انجام می شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مصوبه شورای اقتصاد باعث تسهیل در روند گازرسانی به صنایع شده است، بیان کرد: اقدامات بسیار خوبی در شرکت های زیر مجموعه گاز استان همدان انجام گرفته است به طوریکه استان خوشه بندی شده تا مطابق برنامه، میزان مصرف سوخت مایع در صنایع کاهش و تعداد واحدهای بهره مند از گاز طبیعی در بخش صنعت افزایش یابد.

الهیاری در بخش دیگر از صحبت های خود به اهمیت ارتقا بهره وری در عملیات گازرسانی اشاره کرد و گفت: با قابلیت هایی که در شرکت گاز استان همدان وجود دارد انتظار می رود پروژه های گازرسانی در صنایع با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد و از بالاترین کیفیت اجرایی برخوردار باشند.

به گفته وی، از تابستان سال ۱۴۰۰ تاکنون ۵۹۲ مشترک صنعتی به مشترکان شرکت گاز استان افزوده شده که با این احتساب در همدان بیش از ۴ هزار و ۹۰ مشترک صنعتی وجود دارد.

سرپرست شرکت گاز استان همدان با اشاره به اینکه در یک سال گذشته بیش از 50 هزار ساعت دوره آموزشی در قالب 84 دوره آموزشی توسط شرکت گاز استان همدان برگزار شده است، بیان کرد: آموزش و بالابردن آگاهی و مهارت کارکنان در راستای افزایش بهره وری سازمانی از دیگر برنامه های مهم شرکت گاز استان همدان به شمار می رود که باعث شده در عملیات های گازرسانی نیروها به خوبی و با کیفیت بیشتری فعالیت کنند.

الهیاری در پایان  با اشاره به اینکه یکی از اهداف اصلی هر سازمان، جلب رضایت ارباب رجوع از طریق ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب است، گفت:به منظور تسریع در فرآیند خدمت رسانی و اجابت درخواست های ارباب رجوع در چهارچوب قوانین و مقررات، از ابتدای سال جاری تا کنون 49 مورد ملاقات حضوری با مردم در قالب  5 برنامه هفتگی در شرکت گاز استان همدان انجام شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید