کد خبر:41806
پ


برهمگان آشکار است که حمیدرضا عابری منصور در پانزده سال اخیر بی شک تنها مدیرعامل باشگاه پاس بوده که بدون هیچ چشم داشتی این تیم را به لحاظ مدیریتی و مالی مورد حمایت قرار داد.


هزینه ای که او برای پاس در چند ماه حضورش به عنوان مدیرعامل باشگاه داشته، تاکنون طبق اسناد در اختیارش هفت میلیارد تومان برآورد شده است.
سرمایه داری که در قبال این هزینه ها هیچ سود و منفعتی در پاس نداشت و جز بی مهری ها نیز چیزی عایدش نشد. عابری منصور در دو بار حضورش در پاس ناجی این تیم در بدترین شرایط شد.
مدیری که نه از قرارداد چندصد میلیونی بابت حقوق مدیرعاملی برای او منظور کردند و نه امتیازی که بتواند با دلگرمی بیشتر کارش را ادامه دهد.
او در اوج بی مهری ها این میزان هزینه میلیاردی را برای پاس کرد در حالیکه همین میزان هزینه را اگر صرف تیمداری شخصی می کرد، می توانست امتیاز 10 تیم لیگ دسته اولی خریداری کند، تیم دسته دومی خریداری کند و حتی در لیگ یک هم بهتر به چشم بیاید.
اما عابری منصور دنبال مطرح کردن خودش نبود و برای آبروی استان همدان به عنوان یک همدانی اصیل پذیرفت باردیگر این ریسک را بپذیرد.
حضور دوباره او هیچ چیزی را برایش تغییر نداده و انتظارات مسوولان از سرمایه دار همدانی در مسیر یکطرفه است.
حالا عابری منصور که عزمی را در مسوولان برای حمایت از او نمی بیند، در تردید بین ماندن و رفتن قرار گرفته است و شاید همین روزها عطای مدیریت بدون حکمش را به لقایش ببخشد.
از آن معارفه غریبانه در باشگاه هم می توان تصور داشت که مسوولان فقط انتظار دارند و تاکنون گره از توقعات وی باز نکرده اند.
سرمایه داری که دنبال امتیاز نیست اما این توقع را هم دارد که مسوولان در این مسیر سخت و پرسنگلاخ لیگ 2 با هزینه های هنگفت تیمداری حمایتش کنند.
اما انگار نه انگار که عابری منصور با حضور به موقع خود اجازه نداد تیم در گرداب انحلال غرق شود. از پرداخت هزینه اعزام تیم برای بازی مقابل سپیدرود رشت در روزهایی که همگان حتی به این باور رسیدند که پاس برای همیشه منحل شده، تا پرداخت درصد برای تیم، پرداخت هزینه برفروبی و پرداخت هزینه آماده سازی زمین بازی مقابل اسپاد تهران، هزینه غذای تیم و …
عابری منصور در بدترین شرایط بازهم ناجی پاس شد. ناجی کشتی شکسته ای که در دریای بی مهری مسوولان شاید به طوفان سهم گیر گرفتار شود.
شاید همین روزها عابری منصور هم برای همیشه از پاس رخت ببندد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید