کد خبر:2198
پ

با گزارش روزانه نیوز سعید نمکی، در حاشیه جلسه ستاد فنی اجرایی کنترل کرونا، گفت: در این ستاد مسائل مربوط به کرونا ویروس مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد و در خصوص اقداماتی که می‌بایست انجام شود، تصمیم گیری می‌شود.

وی با تاکید بر تسهیل و ساده سازی امور مردم برای دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی مورد نیاز، تصریح کرد: در این ستاد، تمامی مشکلات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وزیر بهداشت همچنین از تشکیل ستاد اجرایی مقابله با کرونا به دستور رئیس جمهور خبر داد و گفت: مسئولیت ستاد اجرایی بر عهده بنده است.

نمکی از ارائه گزارش کرونا ویروس در جلسه شورای عالی امنیت ملی خبر داد و افزود: در این گزارش از شورای عالی امنیت ملی خواستیم نسبت به تفویض اختیار برای ستادی که با حضور نمایندگانی از دستگاه‌های مختلف تشکیل شده است، اقدام شود تا تصمیمات این ستاد به عنوان تصمیمات کشوری تلقی شده و لازم الاجرا شود.

وی همچنین از ارائه بسته بهداشتی مقابله با کرونا ویروس به خانواده‌های قمی خبر داد و گفت: در این بسته بهداشتی که به تک تک خانواده‌های قمی داده می‌شود، ماسک به همراه محلول ضدعفونی کننده و بروشورهای تبلیغاتی در پیشگیری از کرونا، قرار دارد.

وزیر بهداشت به توزیع رایگان ماسک با همکاری شهرداری در ایستگاه‌های مترو و اتوبوس‌ها اشاره کرد و افزود: وحشت ایجاد شده در بین مردم، بیهوده است و تنها درخواست ما از هموطنان، رعایت بهداشت فردی و جمعی است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید