کد خبر:45528
پ

فرماندار همدان ضمن بازدید از پنج روستای بخش مرکزی اقدامات شرکت آب و فاضلاب در راستای تامین آب شرب پایدار و چگونگی پیشرفت اجرای طرح جهاد آبرسانی در سطح روستاهای شهرستان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روزانه نیوز، مسلم مخفی با اشاره به اجرای طرح جهاد آبرسانی به روستاها در دولت مردمی یادآور شد : در این طرح طی توافقنامه ای توسط شرکت آب و فاضلاب با همکاری قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) و بسیج سازندگی، رفع مشکل آب شرب و تامین پایدار آن در سطح روستاها مد نظر قرار گرفته است.


وی خواستار تسریع در اجرای طرح جهاد آب رسانی برای رفع مشکل تعدادی از روستاهای شهرستان شد و افزود : تعدادی از قنوات نیز در روستاها نیاز به لایروبی دارند که جهادکشاورزی باید با جدیت بیشتری بدنبال تامین منابع اعتباری مورد نیاز و اقدام مقتضی باشد.


مخفی یکی از اولویت‌های دولت مردمی را رفع محرومیت از چهره روستاها دانست و تصریح کرد : در راستای محرومیت زدایی و رفع مشکل، اصلاح و توسعه شبکه توزیع، احداث مخزن، حفر چاه و لایروبی چشمه، قنات و چاه های در حال استفاده در دستور کار دستگاههای اجرایی ذیربط قرار گرفته است.


وی ابراز امیدواری کرد همان اقدام جهادی که برای حل مشکل آب شهر همدان انجام شد برای بخش روستایی نیز عملیاتی شود.


در این بازدید فرماندار همدان با همراهی معاون امور عمرانی فرمانداری، مدیر آب و فاضلاب شهرستان و بخشدار مرکزی همدان، وضعیت آب شرب 5 روستای ده دلیان، حیران، بارابند، نهران و مهدی آباد را از نزدیک مورد بررسی قرار داد و با دهیار، اعضای شورای اسلامی و روستائیان گفتگو کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید