کد خبر:2222
پ

به گزارش روزانه نیوز کریم همتی در جلسه بررسی اقدامات انجام‌شده در مناطق سیل‌زده جنوب استان کرمان با تبریک سال نو و با گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی بر دل‌ها حکومت کرد و نشان داد با مردم بودن انسان را محبوب قلوب می‌کند.

وی با بیان اینکه شرایط کشور کرونایی است و امروز تمام دنیا درگیر این بیماری هستند افزود: تمام کشورهایی که اوضاع خوب مالی داشته‌اند و تحت تأثیر تحریم هم نیستند امروز صدایشان در آمده است.

به‌یاری خداوند در این بحران‌ها نیز موفق خواهیم شد

سرپرست جمعیت هلال احمر کشور گفت: کشور ما حوادث طبیعی زیادی را هم تجربه می‌کند که به‌یاری خداوند در این بحران‌ها هم موفق خواهیم شد.

وی با عنوان اینکه امروز همه دستگاه‌ها از جمله سپاه، نیروی انتظامی و ارتش پای کار هستند افزود: مردم خوب و نجیبی داریم که واقعاً پای کار هستند و اتفاقاتی را که در کشورهای دیگر افتاد و مغازه‌ها غارت شد ما نداشتیم.

وی با بیان اینکه تدابیر لازم برای ممانعت از مسافرت در کشور تشدید می‌شود گفت: باید تردد بین شهرها را بسیار کاهش داده و با همکاری مردم این بیماری را کنترل کنیم.

همتی با ابراز اینکه “اگر مردم پای کار باشند و همکاری کنند این بحران را هم پشت‌سر خواهیم گذاشت” تصریح کرد: این بیماری در قرن گذشته بی‌سابقه بوده و تمام کشورهای دنیا را درگیر خودش کرده است.

هلال‌احمر در خط مقدم بحران‌هاست و ما کنار مردم هستیم

وی با بیان اینکه “هلال‌احمر در خط مقدم بحران‌هاست و ما کنار مردم هستیم” اضافه کرد: کار هلال‌احمر در زمان تشدید تدابیر کرونایی سخت‌تر خواهد شد و مسافران قصد برگشت به شهرهای خود را می‌کنند و باید کاملاً از آنها مراقبت کرد.

سرپرست جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به اینکه در بحث سیل کرمان و به‌ویژه شهرستان رودبار جنوب بیشترین آسیب را دیده است ادامه داد: جمعیت هلال‌احمر تا پایان امدادرسانی به مردم سیل‌زده پای کار است و همکاری خواهیم کرد.

وی با یادآوری اینکه تمام حساب‌های جمعیت هلال احمر متأسفانه به‌دلیل تحریم‌ها بلوکه است و آمریکای خبیث دست‌بردار نیست افزود: امیدواریم بتوانیم به مردم خدمت کنیم./ تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید