کد خبر:699
پ

بعد از جدایی مزدک میرزایی از تلویزیون و کوچ او به اروپا، در روزهای اخیر همشهری در مطلبی این خبر را منتشر کرد که یکی دیگر از گزارشگران مطرح فوتبال ایران نیز برای کار در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان خارج از کشور از ایران رفته است.

به گزارش ” روزانه نیوز” موضوع مهم اینجا بود که نام این گزارشگر در خبر مربوطه نبود و همین باعث گمانه زنی های متفاوتی شد. این شایعه البته زمانی قوت گرفت که ویدئویی در فضای مجازی از یک برنامه مستند حیات وحش منتشر شد که صدای گوینده شباهت زیادی به صدای جواد خیابانی داشت.

ابتدا بهتر است این مطلب را در لینک زیر بخوانید تا به طور کامل متوجه اصل ماجرا شده باشید :

ادعای عجیب از مهاجرت گزارشگر تلویزیونی که همه جا را به هم ریخت ؛ مزدک آخری نیست ؟!

مهمترین سوالی که با خواندن این مطلب برای مخاطبان به وجود آمده بود این است که مشخص نیست که با وجود آنکه این عده دیده اند که جواد خیابانی گزارشگر بازی پرسپولیس و پارس جنوبی بوده است ،  هدفشان از انتشار این مطلب چه بوده است؟ آیا قصدشان زدن شبکه سه و صدا و سیمابوده ؟ به دنبال ” مزدک سازی ” جواد خیابانی بوده … و یا تنها علاقه مند به فیلم ها و داستان های معمایی بوده است که بر اساس برخی فرضیاتی که از اصل آن هم مطمئن نبوده است ، به نتایجی عجیب تر از فرضیاتش رسیده است !

با این وجود امروز جواد خیابانی امروز با انتشار متنی نسبت به این شایعات پاسخ داد.

گزارشگر قدیمی و مطرح که روز پنجشنبه بازی تیم های پرسپولیس و پارس جنوبی را در هفته اول لیگ برتر گزارش کرد ، در این باره پاسخ قاطعی داد :

“با سلام به ملت بزرگ و فهیم ایران که راستگویی و راست پنداری را از بزرگان سرزمین و آیینشان آموخته اند . بنده جواد خیابانی فرزند این سرزمین هستم و تا آخرین نفس و آخرین کلام فقط برای سرزمین خود و سازمان خودم تلاش خواهم کرد و افتخار من این است که در کشورم و برای شادی هموطنانم کار کرده ام و خواهم کرد . لذا خبر منتشره مبنی بر گویش در شبکه های خارجی به هیچ وجه صحت نداشته و ندارد و نخواهد داشت و من افتخارم این است که کوچه های شهر و سرزمینم را جارو بزنم اما برای شبکه ای جز سازمان و شبکه خودم هیچ کاری نکنم . کما اینکه با افتخار گزارشگر مسابقه افتتاحیه لیگ برتر کشورم بودم و در کنار مردم پاک طینت سرزمینم در ورزشگاه آزادی حضور داشتم و اگر همچنان عمری باقی باشد باز هم با توکل به خداوند متعال حضور خواهم داشت . بقای ملت ایران و سربلندی کشور ایران آرزوی همیشگی من است .

یک نفر از همین مردم . جواد خیابانی”

با انتشار این متن مساله خروج جوادخیابانی از مجموعه گزارشگران فوتبالی تلویزیون تکذیب شد تا تیر آنهایی که با فرضیات مضحک خود از هر فرصتی برای انتقاد از صدا و سیما و در نگاه کلانتر شرایط اجتماعی کشورمان سوء استفاده می کنند ، به سنگ بخورد.

باید دید این عده دوباره چه سوژه ای را پیدا می کنند تا از آن برای خبرسازی های زرد اینچنینی بهره بگیرند !

منبع : پارس فوتبال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید