کد خبر:44166
پ

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: دشمن به امید، اعتماد و ارزش های ملت ما حمله می کند چون می دانند این شاخص ها است که ملت ایران اسلامی را به هدف می رساند.

به گزارش روزانه نیوز، محسن رضایی در یادواره ۸۵۳ شهید سرافراز نهاوند که در مصلی این شهرستان برگزار شد، گفت
: نهاوند مهد وجود علما و شهدای بزرگواری چون شهید آیت الله حیدری، قدوسی، طالبیان، گروه ابوذر، شهید حاج میرزا محمد سلگی و ۸۵۰ شهید سرافراز است.

وی اظهار داشت: نهاوند در مقاطع مختلف تاریخی علمدار بوده است و هرجا نیاز بوده جوانان این شهرستان به میدان آمدند و افتخار آفرین بوده و هستند.

رضایی افزود: در تمام طول دوران دفاع مقدس برکات مقاومت زنان و مردان این دیار مشخص بوده و رزمندگان غیور این منطقه رشادت های بی نظیری از خود نشان دادند.

وی ادامه داد: راه بزرگ و عظیم شهدا را باید با قدرت ادامه دهیم چون هدف ملت ایران اسلامی بزرگ و مهم است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور بیان داشت: شهدا و امام شهدا این مسیر را برای ملت باز کردند و امروز وظیفه ما ادامه دادن راه این عزیزان است.

وی گفت: دشمن به امید، اعتماد و ارزش های ملت ما حمله می کند چون می دانند این شاخص ها است که ملت ایران اسلامی را به هدف می رساند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس اظهار داشت: امروز دشمنان از ابزار دفاعی ایران اسلامی می ترسند و دشمنان وحشت دارد که این قدرت سازی در عرصه های مختلف هم ادامه یابد به همین دلیل مدام توطئه می کنند.

وی ادامه داد: وحشت دشمنان از پیشرفت های کشور کاملا مشخص است و آنها نمی خواهند ایران قوی شود ولی ایران به دنبال ایجاد یک تمدن بزرگ است.

رضایی بیان داشت: توطئه ها ادامه خواهد داشت و باید هوشیار باشیم و ارزش ها را باید احیا کنیم و برای این کار باید شهدا را الگو قرار دهیم.

معاون اقتصادی رئیس جمهور افزود: دشمن طراحی می کند و نقشه می کشد و می خواهد ریشه ها را بخشکاند و ارزش ها را از بین ببرد و نمی خواهند جوان ایرانی مانند دوران دفاع مقدس انقلابی و تحول آفرین و با فکر باشد.

وی عنوان کرد: در عرصه های مختلف جوانان مومن این کشور پیشرفت کرده اند و دشمن از این توانایی و قابلیت وحشت دارد و می خواهد جلوی این کار را بگیرد.

رضایی با اشاره به حوادث اخیر در غزه و قدرتنمایی مقاومت گفت: امروز می بینیم که مقاومت چقدر پیشرفت کرده و دشمن از این می ترسد و می بیند که ارزش هایی که در ایران بارور شده در مقاومت منطقه به ثمر نشسته است.

وی در بخش پایانی سخنانش با اشاره به اینکه ضعف هایی در برخی بخش ها داریم که باید برطرف شود، گفت: دولت با مخروبه ای از گذشته ها روبرو شده است که این مخروبه به دلیل تردید در ادامه دادن مسیر شهدا اتفاق افتاده و فرصت های زیادی در طول این سال ها از دست رفته است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: دولت در حال تلاش است و کارهای خوبی انجام داده است و باید با همراهی و همدلی بتوانیم مشکلات را حل کنیم.به
گزارش روزانه نیوز، صبح امروز محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور برای سخنرانی در یادواره ۸۵۳ شهید سرافراز نهاوند وارد این شهرستان شد و در بدو ورود مورد استقبال معاون  سیاسی امنیتی استاندار،  احمدوند فرماندار  امام جمعه ومسئولان قرار گرفت و با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شهدای نهاوند در باغ بهشت این شهر ادای احترام کرد.

گفتنی است، یادواره شهدای شهرستان نهاوند با حضور پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده جهادگر بسیجی شهید «احمد ظفری» از شهدای بسیجی جهادگر شهرستان نهاوند در دوران دفاع برگزار شد.

 وی از شهدای بسیجی جهادگر است که در ۲۰ بهمن سال ۱۳۶۱ در عملیات «والفجر مقدماتی» در فکه بر اثر ترکش خمپاره به  شهادت رسید.

پدر و مادر این شهید والامقام دعوت حق را لبیک گفته‌اند همسر و فرزند شهید والامقام بعد از ۴۱ سال از چشم انتظاری درآمدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید