کد خبر:1437
پ

مدیرکل بهزیستی استان همدان گفت: نمایش‌های بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، در مهدهای کودک همدان اجرا می‌شود.

به گزارش “روزانه نیوز” حمیدرضا الوند اظهار کرد: بر اساس تکلیفی که از ستاد برگزاری جشنواره به بهزیستی استان محول شده، هماهنگی‌هایی با مهدهای کودک برای حضور خردسالان در سالن‌های نمایش از جشنواره انجام شده است.

وی با اشاره به فعالیت 306 مهدکودک در همدان، یادآور شد: برنامه‌ریزی ما بر این است که خردسالان مهدهای روستایی، سکونتگاه‌های غیر رسمی و مناطق حاشیه شهر از برنامه‌های جشنواره بهره‌مند شوند.

الوند همچنین تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم برای اجرای گروه‌های نمایشی در مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست نیز در این دوره از جشنواره به عمل آمده است.

او با بیان اینکه نمایش خلاق از سبک‌های آموزشی در مهدهای کودک به شمار می‌رود، یادآور شد: تئاتر در مهدها هم توسط خردسالان و هم توسط گروه‌های نمایشی اجرا می‌شود و به صورت تخصصی از طریق نمایش، مهارت‌های فردی و اجتماعی را به خردسالان آموزش می‌دهد.

مدیرکل بهزیستی استان همدان گفت: در طول سال، تماشای تئاتر یکی از برنامه‌های تفریحی مراکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست است.

گفتنی است بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از 16 تا 21 آبان ماه با دبیری مجید قناد در همدان برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید