کد خبر:2049
پ

به گزارش روزانه نیوز سردار “کامرانی صالح”، در تشریح این خبر گفت: در پي اخبار و اطلاعات واصله مبني بر انتقال مواد محترقه با يک دستگاه خودرو ام وي ام از سمت استان هاي غربي به مرکز کشور از طريق محورهاي مواصلاتي شهرستان اسداباد، رسيدگي به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: پس از بررسي های دقيق، عصر روز گذشته ماموران پليس اطلاعات و يگان امداد شهرستان اسدآباد با گشت زني در محور اصلي، در چهار راه شهداي انتظامي شهرستان مستقر شده و به کنترل خودروهاي عبوري پرداختند که خودرو مذکور شناسایی و متوقف شد.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: در بازرسي از این خودرو ، 345 هزار و 600 عدد مواد محترقه کشف، راننده دستگير و خودرو به پارکينگ منتقل شد.

فرمانده انتظامي استان همدان گفت: نيروي انتظامي با مخلان نظم و امنيت شهروندان برخورد قاطع و قانوني مي کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.

کشف لامپ های قاچاق، در همدان

رئيس پليس آگاهي استان، از کشف 6 هزار و 700 عدد لامپ هالوژن قاچاق و فاقد مجوز در اين استان خبر داد .

سرهنگ “رضا زارعي” در تشريح اين خبر گفت : ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با تشديد اقدامات کنترلي در محورهاي اصلي و فرعي منتهي به استان حين گشت زني در سطح حوزه استحفاظي در چهار راه بابک شهر همدان، به 3 دستگاه خودرو سواري سمند ، پژو و وانت مزدا را که در حال حركت به سمت همدان بودند مشکوک و آن ها را متوقف کردند.

در بازرسی از این خودروها، 6 هزار و 700 عدد لامپ هالوژن LED قاچاق و فاقد مجوز در بسته بندي تقلبي کشف و در اين خصوص پرونده مقدماتي تشکيل و در تعزيرات حکومتي همدان تحت رسيدگي مي باشد.

رئيس پليس آگاهي استان در پايان با اشاره به این که ارزش کالاهای کشف شده بر اساس نظر کارشناسان،500 میلیون ریال برآورد شده، گفت: پليس با تمام توان و به کارگيري حداکثري امکانات خود با پديده شوم قاچاق مبارزه خواهد کرد و شهروندان نيز مي توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمينه قاچاق کالا با شماره تلفن 110 به پليس گزارش دهند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید